Skocz do zawartości
Gość Gordonpl

Pomoc przy wymianie zawieszenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gordonpl

Potrzebuje waszej porady co do części, i nie chodzi mi tutaj o to jakiej firmy cześci mam kupić bo to już wiem z innych tematów, tylko o liste wszystkich części które będą potrzebne.

 

 

-Komplet wahaczy lemfordera już mam.

-Amortyzatory przód i tył blistein w planach

 

Co jeszcze potrzebne żeby zrobic całe zawieszenie przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tuleje tylnej belki

- do amorków przymusowo komplet nowych osłon i odboi

- tuleje łącznika stabilizatora ? ( nie wiem jak w b5 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordonpl

 

Tuleje drążka stabilizatora i łączniki stabilizatora (przód).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Dzieki, jeżeli to wszystko to powiedzcie mi gdzie na śląsku jest dobry mechanik który to wszystko wymieni :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszystko tam robisz to ja bym jeszcze wymienił końcówki drążków jak i same drążki kierownicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Przecież w zestawie lemfordera są końcówki drążków kierwonicy to cheba normalne ze sie wymienia, ale po co wymieniac całe drążki ??

 

http://www.allegro.pl/item503050050_komplet_wahaczy_lemforder_passat_b5_audi_a4_a6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież w zestawie lemfordera są końcówki drążków kierwonicy to cheba normalne ze sie wymienia

 

No zależy w którym, w twoim co podałeś linka akurat są.

 

ale po co wymieniac całe drążki

 

Bo tak samo jak końcówki mogą mieć luzy a skoro wszystko już będziesz miał rozbebeszone to łatwiejszy dostęp. No ale to twoja kasa więc sam zadecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał- przy jakim przebiegu wymieniasz zawieszenie ja mam 110tyś i narazie zero luzów. pozdrawiam darek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordonpl

Ja właśnie przekroczyłem 220 tys.

 

mam bicia z przodu z lewej strony, ale ja zawsze jakoś mam tak że jak już zepsuta lewa strona to i prawą trzeba zrobić a i tył przy okazji rozumiesz :-]

 

Autko planuję mieć jeszcze przez jakieś 4 lata bo i tak wcześniej większej gotówki nie będzie na zmianę a trzeba w końcu coś myśleć o działce i domku, tak że wiem że robię to dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności