Skocz do zawartości
zenek_19

Licznik nie wskazuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam passata B5 FL 2001r chcialem sprawdzic czy zwyklym vagiem moge skasowac blad poduszki , okazalo sie ze ten passat ma inna magistrale can-bus i nie mozna sie z nim polaczyc.Po tym zabiegu przestaly mi wskazywac wszystkie wskazniki czyli wody , paliwa,obrotow i predkosci.Nie mam vaga can i chcialem sie dowiedziec czy komus tez cos podobnego sie stalo i jak to usunac.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam passata B5 FL 2001r chcialem sprawdzic czy zwyklym vagiem moge skasowac blad poduszki , okazalo sie ze ten passat ma inna magistrale can-bus i nie mozna sie z nim polaczyc.Po tym zabiegu przestaly mi wskazywac wszystkie wskazniki czyli wody , paliwa,obrotow i predkosci.Nie mam vaga can i chcialem sie dowiedziec czy komus tez cos podobnego sie stalo i jak to usunac.pozd

 

Mam zwykły kabel bez Hex-Cana i bez problemu diagnozowałem passata nawet z rocznika 2005, więc to raczej nie wina twojego kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innego CAn-a to moaja dopiero nowe Tiguany, Tourany Passaty Touareg itp ....

lepiej napisz dokladnie co zrobiles. Mi to bardziej wyglada na odpieta kostke zielona z szafy z tego co pamietam (Niebiska chyba jest od immo i zasilania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innego CAn-a to moaja dopiero nowe Tiguany, Tourany Passaty Touareg itp ....

)

a jaki Can one mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 , tu jest 1.6. zauwaz ze RNS 510 nie dziala w starych Touranach i Touaregach. Sa juz emulatory z 1.6 na 2.0

W przypadku komunikacji VAG-iem nie ma sie to niczym.

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności