Skocz do zawartości
slawekpassat

Dziwnie pstrykający włącznik awaryjnych passat

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś spotkał siez dziwnie pstrykającym przełacznikiem przycisku świateł awaryjnych w passacie b5 podobno problem tkwi w zespolonych przełącznikach kierunkowskazów pod kierownicą a nie jak wskazuje sam fakt bezsensownego pstrykania samego włącznika świateł awaryjnych w którym zespolony jest sam przesywacz czy ktoś wie coś na ten temat????? Prosze o rade pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś spotkał siez dziwnie pstrykającym przełacznikiem przycisku świateł awaryjnych w passacie b5 podobno problem tkwi w zespolonych przełącznikach kierunkowskazów pod kierownicą a nie jak wskazuje sam fakt bezsensownego pstrykania samego włącznika świateł awaryjnych w którym zespolony jest sam przesywacz czy ktoś wie coś na ten temat????? Prosze o rade pozdrawiam

 

Spotkałem się. Mnie to bardzo drażniło. Wystarczy zdjąć kierownicę i dostać się do manetki kierunków. To rozebrać i styki wyczyścić. U mnie pomogło i już kilka miesięcy spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że osobiście poradze sobie jestem posiadaczem passata od 6 miesiecy i nigdy nie rozbierałem kierownicy choć widziałem jak odpina sie.poduszke choć tu na tej stronce ładnie pokazują podpowiedz mi czy poradzę sobie sam bo zdjąć kierownice zdejmę ale czy rozbiore te manetki żeby je wyczyścić tu mam problem czy brać sie samemu za to

--- scalone ---

a powiedz mi kolego czy da coś dmuchnięcie kompresorem w te manetki czy coś to pomoże bo widzę że są problemy z jakimiś zatrzaskami i oby nie popękały może spróbować może pomoże ale nie wiem w jakim stopniu jest to zabudowane czy da sie to dmuchnąć bo obawiam sie tej rozbiórki a w warsztacie powiedzieli mi że koszt tego będzie 100 zł wiec warto spróbować samemu pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności