Skocz do zawartości
wkombo

Wóz drabiniasty czy to możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich spotkaliście się może z głuchym pukaniem gdzieś w okolicy tylnego prawego amora, co ciekawe to nawet przy bardzo wolnej jeździe to słychać wystarczy nawet niewielka nierówność na drodze i dźwięk jest taki jakby drewnianym kołkiem pukać o drugi kołek dodam jeszcze, że jakość prowadzenia jest idealna szukałem, ale większość przypadków na forum to dźwięki metaliczne nic mi nie pasuje do mojego problemu, powiem wam jeszcze, że tak naprawdę to mógłbym oddać auto do mechaniora, ale odkąd mam 2.8 4x4 to stwierdziłem, że w promieniu 50km nie ma kompetentnego speca pytałem już kilku gigantów i jak usłyszą, że to 2.8 4x4 to zadziwiają i widać w ich oczach brak wiary w swoją wiedzę, więc wolę się troszkę was poradzić żeby mi byle expercik lipy nie robił, a tak jeszcze na marginesie coś wesołego jakiś miesiąc temu pojechałem do takiego sobie warsztatu nawet o dobrej reputacji i mówię kolesiowi, w czym rzecz z tym pukaniem a kolo wyskakuje z kanału i upieprzony jak kominiarz chciał wskoczyć i się przejechać ledwo zdołałem do złapać w locie do drzwi władowałby się w takim stroju na moją bananową skórkę i jeszcze był zdziwiony, że zwracam mu uwagę dla mnie to jest szok a już normą jest, że po zostawieniu auta w takich warsztatach kierownica jest do prania. A może ja przesadzam, ale 2.8 4x4 wciąga i smakuje jak kochanka. Proszę o wszelkie wskazówki odnośnie pukania Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście łożysko amortyzatora tylnego,nie wiem jak u ciebie ale u mnie kosztuje 30zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelcio18
oczywiście łożysko amortyzatora tylnego,nie wiem jak u ciebie ale u mnie kosztuje 30zł/szt

Paweł ma racje skoro to stukanie to tylko łożysko, wymień i bedzie po problemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że to z tyłu stuka, bo z przodu miałbyś milion możliwości.

Jak koledzy pisali. Skoro głuche, to może być łożysko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się, że to z tyłu stuka, bo z przodu miałbyś milion możliwości.

 

Tam jest tez trochę możliwości wszak nie jest to ośka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe przerabialem cos podobnego - bylem i na trzepakach i podnioslem go w warsztacie i wszyscy mowili, ze wszystko jest ok; jak sie okazalo pozniej i - przypadkiem zreszta - tlukla sie gasnica, ktora mialem wlozona w boczek w bagazniku - tam, gdzie apteczka.

Co prawda ja mam kombiaka ale moze troszke Cie naprowadze na trop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonVasyl

Mam to samo co autor postu - identycznie prawy tył głuche pukanie, ściągałem tylne koło, tapicerkę drzwi, wyjmowałem kanape i nic :) ale teraz widze ze to może być łożysko sprawdze i dam znać - aha myślałem jeszcze że to może być klocek hamulcowy latający w jażmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dzięx za pomysły na to pukanie umówiony jestem na sobotę do mechanika jak uda się ustalić to na pewno opiszę sekcje „zwłok” jak gdzie i co się porobiło. Póki co życzę miłych i radosnych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności