Skocz do zawartości
lukk

Schemat instalacji elektrycznej silnika 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prosiłbym o schemat całej instalacji, lub lub jakiś inny z którego dowiem się gdzie idą kable ze stacyjki i modułu komfortu. Passat B5 1.9 TDI 110KM, AFN 1997rok, kombi.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę o schemat do passat AFN 1998 kombi, nic się nie dzieje, ale na przyszłość dobrze mieć :)

 

edit:

zapomniałbym: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat:

Mam pytanie o linie K w gniezdzie OBD2.

Z gniazda obd2 wychodzi jeden kabel linii k i gdzie on idzie dalej? bezpośrednio do sterownika silnika? w jaki sposób łączy się z resztą kabli linii diagnostycznych wychodzących ze sterowników (absu, klimy, poduch, modułu komfortu, zegarów itp) czy łączy się w jeden? słyszałem o jakiejś kostce, szynie zbiorczej układu samodiagnozy. Czy coś takiego występuje. Gdzie tego ewentulanie szukać? Z góry ogromnie dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za licznikiem masz splot przewodów linii K, schowany w takim dziwnym peszlu razem z wiązką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jeszcze możliwe poproszę schemat instalacji elektrycznej dla b5 fl 1,9 tdi 131km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo poproszę o pomoc i przesłanie schematu elektrycznego (ogólny + silnik) do Passata z silnikiem AFN 110km

Z góry dziękuję i pozdrawiam! [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też podłanczam się do tematu czy mógłby mi ktoś przesłać schemat instalacji elektrycznej do passata 1,9 tdi b5?

mój adres email: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jeśli można. Idzie wiosna i czas się zabrać za niedomagania w samochodzie: Passat B5 1,9 TDi AFN 110KM (1998r.) Głównie instalacja związana z modułem komfortu (centralny, oświetlenie, szyby itd.) Mój mail [email protected] Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej taką jak dla Piterosa. Mój mail [email protected]. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja również potrzebuję schematu elektryki AFN 1998 110km ,mam problem z zasilaniem przepływki ,może ktoś wie jakie prawidłowe wartości powinny być na poszczególnych kablach w kostce. Z góry dziękuję [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja poprosze o schemat do b5 silnik awx [email protected]moze chociaz schemat podlaczenia pompy paliwa

Edytowane przez driver187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POtrzebuje schematu elektrycznego silnika najlepiej vw do komputera HC, pochodzi z sharana 98 - ahu, z przepływomierzem boscha.

 

Podpiąłem taki komputer zamiast BF, przerzuciłem przepływkę ale nie działa mi tempomat, podejrzewam że trzeba podmienić piny.

 

Czy ktoś ma? PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam schematu do całej instalacji paska 1998r vr5 4x4 kombi możne ktoś ma [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

poszukuje schematu el. dla silnika AVB 1.9 tdi 2002 rok (listopad) -nowa wersja.

najbardziej zależy mi na przewodach od czujnika świateł stopu.

[email protected]

dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prosbe potrzebuje schemat instalacji automatycznej skrzyni biegow do passat b5 2001 r skrzynia tiptronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję schematu instalacji elektrycznej do passata b6 1.4 TSI.

Jeżeli jest taka możliwość proszę o przesłanie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do was ogromną prośbę potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do Passata b5 fl 1.9 avb. Problem mam następujący po regeneracji pompowtryskiwaczy samochód nie odpala. O ile dochodzi sterowanie do pompowtryskiwaczy ze sterownika o tyle brakuje stałego plusa na zasilaniu od pompowtryskiwaczy. Prosiłbym o schemat na meila [email protected]. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności