Skocz do zawartości
lukk

Schemat instalacji elektrycznej silnika 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej silnika a dokładnie 6 kostek które łączą tą instalacje z instalacją wewnątrz auta. Jeśli nikt nie posiada takiego schematu to czy mogę założyć instalację razem z komputerem od innego typu silnika. dodam że jest to automat. rok 1998 oznaczenie silnika AFN 110 koni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej silnika a dokładnie 6 kostek które łączą tą instalacje z instalacją wewnątrz auta. Jeśli nikt nie posiada takiego schematu to czy mogę założyć instalację razem z komputerem od innego typu silnika. dodam że jest to automat. rok 1998 oznaczenie silnika AFN 110 koni.

Podaj mi na PW Twój adres email.Mam coś czego szukasz.:)

 

EDIT

 

Odbierz pocztę.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również, podpinam się do prośby autora wątku... Proszę o schemat. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę - poprosze o ten schemat instalacji silnika TDI na adres [email protected]

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adawys

Czesc

Mam prośbę - poproszę o ten schemat instalacji silnika 1.9 TDI na adres [email protected]

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli byś miał do silnika 1.9TDI 1Z B4 to też poproszę

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nielat, 68Krzysztof, sugestia, Kuba1970, adawys, Mateuszb5 :wysłane-sprawdźcie pocztę.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotarło, dzięki wielkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andruch2001

Mam również ten typ silnika i jeśli to nie będzie zbyt kłopotliwe to poprosiłbym również i o ten schemat do silnika 1.9 tdi B4 . [email protected]

z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak by dało rade wyprosic kolege zeby podeslał mi schemat do Passata B5 AFN 98 rok.

 

moj mail to: [email protected]

 

Z gory dzięki za fatyge, ale naprawde zbieram wszystko co jest w sieci co moglo by mi pomoc w złączeniu tej nieszczęsnej wiązki z Passata B5 1998r z silnikiem AFN, obecnie włozony silnik AWX z Passata B5 2001r tylko jest wlasnie problem ze zgraniem instalacji...

 

Jeśli udało by mi się dzisiaj podlączyc to jak nalezy to nad ranem wrzucam opis moich modyfikacji oraz całkowity koszt swapu jakiego dokonałem.

 

Powiem tylko tyle będziecie zdziwieni jaką kwote wyniosło mnie te przedsięwzięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie była przekładana instalacja i obecnie nie wykrywa przednich drzwi,a komp nie ma komunikacji z alarmem(nie wykrywa).Poradzicie coś na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś mógł podesłać schemat instalacji elektrycznej silnika to bardzo bym prosił. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos przeslac schemat elektryki passata 2004 1.9TDi 130KM tiptronik [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Szanowni koledzy może i mnie poratujecie tym szchematem , bardzo prosze gdyz innego źródła nie znalazłem , mój email : [email protected]

Bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności