Skocz do zawartości
witek-b5

dywanik gumowy do bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

491266855

-ktoś może posiada taki dywanik do bagażnika? jak on się sprawuje? jak z spasowaniem do auta i jak z trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w b3 i w b4, sprawuje sie elegancko - nic zlego mu sie nie dzieje poza tym ze ta mata antyposlizgowa (to siwe na zdjeciu) zaczyna po jakims czasie sie jakby odlepiac, ale nic nie przecieka i sie nie dziurawi, dobra rzecz polecam zwlaszcza do wozenia plunow i innego swinstwa co moze zapaskudzic kufer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i innego swinstwa co moze zapaskudzic kufer

 

typu teściowa? :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesciowa to towar specyficzny i szczegolnie niebezbieczny, ja bym raczej sie sklanial do kupna przyczepki dla niej :] bo zawsze sprawia niebezpieczenstwo zwlaszcza jak nie ona prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ktoś może posiada taki dywanik do bagażnika? jak on się sprawuje? jak z spasowaniem do auta i jak z trwałością?

Mam go w swoim B5 od pół roku i jestem zadowolony. Pasuje dobrze. Na początku wkurzało mnie że zasłania przy prawej lampie tą wnękę w której trzymałem kosmetyki samochodowe ale się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z tymi uchami chromowanymi na siatkę (te 4 blisko podłogi) - zasłania je ten dywanik? Bo ja używam takiej siatki i planuję dokupić dywanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo praktyczna rzecz. Jak kupiłem Passka to już był ten dywanik. Po wyjęciu go, bagażnik jak nówka, nic nie wyśfistane. Polecam.

A co do uchwytów to nie pamiętam za bardzo, gdyż nie korzystam, ale raczej nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Passata z jasnym welurem i byłem zmuszony kupic taka matę. Przewożę czasami różne rzeczy i naprawdę warto wydać te parę groszy ;) Teraz gdy sprzątam w aucie wystarczy tylko wytrzepać matę i wszystko jest czyste. Jeśli chodzi o uchwyty przy podłodze to troche są przysłonięte, jednak mata nie jest z blachy i bez problemu można zaczepic siatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ale do mojego dopiero produkują :D bo nie mieli na stanie. mam jasna tapicerkę i czasami wożę psa a więc na pewno będzie przydatna :)

 

Zamawiałem u producenta >>> http://www.autodywaniki.pl/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem dywanik do bagaznika od tego allegrowicza:

http://moto.allegro.pl/item479881824_dywanik_do_bagaznika_vw_passat_kombi_nr_101815.html

Szczerze moge go polecic, pasuje idealnie i jest dobrej jakosci, co do uchwytow to tak jak napisal:

Jeśli chodzi o uchwyty przy podłodze to troche są przysłonięte, jednak mata nie jest z blachy i bez problemu można zaczepic siatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u tego samego allegrowicza co Hudzior kupiłem matę ;)

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wygodna rzecz,cokolwiek wozisz autem,masz spokój,zabrudzisz to wyjmujesz,czyścisz i ok. A pod spodem zawsze masz czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a nie denerwuje was jak przyciśniecie na łuku drogi a wszystko co choć trochę śliskie lata po tej macie jak nakręcone , ja np woziłem płyn do spryskiwaczy i tylko słyszałem jak zwiedza bagażnik od jednego końca do drugiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja np woziłem płyn do spryskiwaczy i tylko słyszałem jak zwiedza bagażnik od jednego końca do drugiego

Jak cos jest lekkie to zawsze bedzie latac po bagazniku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda sprawa z tymi uchami chromowanymi na siatkę (te 4 blisko podłogi) - zasłania je ten dywanik? Bo ja używam takiej siatki i planuję dokupić dywanik.

 

delikatnie zasłaniają te uchwyty ale nie ma tragedii, a jeśli komuś to przeszkadza zawsze można w miejscach uchwytów delikatnie podciąć na bokach wykładzinę w miejscachgdzie przysłaniają uchwyty

 

sam mam wykładzinę i polecam bo jest wygodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do bagażnika na zimę ładuję tylne letnie dywaniki welurowe (prostokątne) i na nich trzymam składaną skrzynkę, a w skrzynce wszystko co potrzebne :)

i takim sposobem nic mi nie lata po kufrze w kombi, tylko po skrzynce, ale i to można wyeliminować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o nr etki oryginalnego gumowego dywanika bagażnika do passata b5 sedan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można prosić o nr etki oryginalnego gumowego dywanika bagażnika do passata b5 sedan?

 

nie było bagażnikowych gumowych dywanów w oryginale

jak chcesz przymierzyć to podjedź obok dawnego Carmana (wjazd jak do Stodoły) i na wprost tego wjazdu sprzedają dywaniki i owiewki

ja u nich kupowałem i na miejscu przymierzałem jak leży w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności