Skocz do zawartości
telewizor11

coś drga z lewej strony od kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mój problem polega na tym, że jak ruszam z jedynki czy przejeżdzam wolno po nierównosciach poprzecznych czy dziurach to coś mi wpada w drgania, sluchac takie cykliczne stukotanie, dzwieki te dochodza od strony kierowcy, ( na dlugosci kolo - drzwi ) tak jakby się cos obluzowalo i wpadalo w drgania, z tylu tego nie slychac, wyglada to tak jakby cos okolicy blotnika drgalo, mechanik sprawdzil mocowanie kola, nadkoli, lozyska, bujal autem na rozne strony i nic nie znalazl, podczas szybkiej jazady nic nie slychac , w czasie skretow tez cisza kompletna, moze ktos mial ten problem, cholera mnie juz bierze bo ten dzwiek jest bardzo upierdliwy, prosze o porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andriusza77

cześć. Słuchaj ja mam podobny problem. Podczas pokonywania nierówności słychać takie skrzypienie metaliczne. Dźwięki te dochodzą dokładnie stąd skąd opisałeś. Sprawdzane było zawieszenie i wszystko gra. Wyszło że jest to łącznik automatycznego regulatora świateł (nie wiem czy tak to się nazywa fachowo ale tak stwierdził diagnosta na SKP.)_ Posmarował i troszkę pomogło ale zastanawiam się czy można by to wymienić bo czuje że to na długo nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, gdzie jest ten łacznik? w kloszach lampy? ja juz sie przysluchuje temu dzwiekowi jak moge, zatanawiam sie czy czasem cos pod konslola sie nie obluzowalo i drga, a ten lacznik co piszesz to chyba jakby sie obluzowal to by nie bylo regulacji gora -dol swiatel, chyba ze to cos innego, zreszta zaraz sprawdze czy mi sie switatla reguluja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda - jakiś czas temu coś strasznie mi hałasowało z lewej strony samochodu jak jechałem po nierównościach, okazało się, że przy mocowaniu wycieraczek wypadła podkładka, zrobił się luz i strasznie terkotało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, to raczej nie to, juz zagladalem i do wycieraczek, to tak jakby wpadalo cos wdrgania na niskich obrotach w czasie ruszania lub wolnej jazdy po nierownosciach poprzeczych ale tylko od strony kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was ja miałem to samo po stronie kierowcy i tylko jak jechałem po nierównościach i okazało sie że mam poluzowane na zawiasach drzwi , mechanik podokręcał wszystkie śruby i problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, jutro sprawdze czy to drzwi, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, drzwi sprawdzone, nic nie musialem dokrecac, a dalej puka ... juz nie wiem za co sie zabrac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności