Skocz do zawartości
mac30

ESP od kiedy w wyposażeniu seryjnym?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy możliwe jest, ze Passat 3BG 2001r nie był wyposażony w system ESP? Czytałem, że w tym modelu (B5FL) monowany był już seryjnie.Macie może jakieś informacje na ten temat?

Pozdrawiam

Edytowane przez mac30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyab seryjnie bo w kazdym widze ze jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W moim nie ma, to chyba kwestia tego, jakie wyposażenie bierzesz przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak moj blad :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miało duże znaczenie do jakiego kraju idzie produkcja.

W Polsce np. w wersji Comfortline w 2001 roku nie było ESP i tylko 2 Airbagi:eek:

Na rynek niemiecki to chyba od początku produkcji ESP było w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polskiego 3BG Comfortline z 2001 choc nie wie ale jak szukam po win to niby 2002 ale nie mam ESP tylko ASR i przycisk od tego a co do poduszek to musze sprawdzić czy mam 2 czy 4 bo nie pamietam :P

 

Jak bede mikal czas to wrzuce cale info w Mój Passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój B5 Comfort. z 2002 r. to wersja z przeznaczeniem na rynek niemiecki, ale mimo to ESP było jako opcja dodatkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3B `99 modelowo `00 i ESP jest. Z tego co pamiętam ktoś kiedyś pisał że ESP zaczęto montować w marcu `99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3B `99 modelowo `00 i ESP jest. Z tego co pamiętam ktoś kiedyś pisał że ESP zaczęto montować w marcu `99.
Jak miałem kupić passiaka to pytałem w ASO i powiedzieli mi że w Niemcowni ESP było w standarcie od 2000r.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam angola, modelowo 2000 rok na wlepie w bagażniku jest kod abs,esp ale tego esp ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersjach na rynek francuski z lat 2004/2005 na tylniej szybie jest napis ze jest ESP w standardzie. Taki rodzaj reklamy, z którego można wnosić, że był to nowy gadżet w standardzie wprowadzony właśnie w tym okresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w roczniku 98r niestety też nie ma ESP ,ale za to jest ABS \ EBD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam polski prospekt Passata B5 3BG w którym jest napisane, że Passat Comfortline od 2002 r. ma ESP w standardzie. Mam Passata Comfortline 2002, model 2003 i ma ESP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2.0 anglika i za diabla nie wiem czy jest ESP. Przycisku do jego wylacznia to na 100% nie ma wiec zakladam ze akuratnie mojego paska ominelo to udoskonalenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mam 2001 wersje Trend i ESP mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 2.0 anglika i za diabla nie wiem czy jest ESP. Przycisku do jego wylacznia to na 100% nie ma wiec zakladam ze akuratnie mojego paska ominelo to udoskonalenie!!

 

więc chyba na uk żydzili esp.

szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3BG ESP występowało bardzo często, choć nie zawsze. Co ciekawe ESP montowano już w 1999/2000 roku, przykładem może być pasek kolegi malczykos czy nawet mój. Ale jednak w 3B ESP to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w aucie z niemiec początek roku 2001 i ESP jest

edit: wersja trendline

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejzewam ze w comfortline w 2001 nie było w standardzie,dopiero od trendline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek 3BG MY2001 sprzedawany w polskim salonie w żadnej z wersji wyposażenia nie miał w standardzie ESP (2920 zł) oraz posiadał tylko dwa airbagi ;EDS - standard dla 1,8T 150KM i 1,9TDI 130KM (1350 zł);boczne poduszki (1280 zł);szyber elektryczny 4230 zł);reflektory pmgielne (1070 zł);ksenony plus spryskiwacze (4860 zł);czujnik deszczu i aut. przyciemniane lusterko wsteczne (930 zł);hak holowniczy zdejmowany (3560 zł);tempomat (1780 zł);przygotowanie do montażu radia(8 głośników)- 1420 zł;spryskiwacze reflektorów (1540 zł);Climatronic (7620 zł);lakier metalizowany(2250zł);lakier perłowy(2400zł);lakier akrylowy czerwony(G2)/czarny(A1) -630/960zł;kierownica skórzana(standard Trend. i High.)-900zł;kierownica skórzana+ drewno (niedostępne w wersji Basis)-2400zł;pakiet elektrofunkcjonalny I ( alarm,komputer ,czujnik temp. zewnętrznej,dodatkowe gniazdo 12V w bagażniku)-1960zł; pakiet elektrofunkcjonalny II (alarm z funkcją dozoru wnętrza,komputer,czujnik temp. zewn.)-2450zł;pakiet zimowy (standard Highl.)=>podgrzewane przednie siedzenia,podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby przedniej- 1280zł;pakiet elektryczny- siedzenia (niedostępne w wersji Basis) =>fotele przednie z regulacją elektryczną z pamięcią dla fotela kierowcy,elektryczne składane lusterka z pamięcią- 6250zł.

 

Pasek 3B MY 1997 i 1998 ( rynek DE i PL ) w standardzie tylko dwa airbagi, ESP niedostępne, EDS -seryjnie od 110kW.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności