Skocz do zawartości
Cinek668

elektryczne szyby problem..

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam maly problem poniewaz po zamontowaniu urzedzenia dzieki ktoremu po wlaczeniu silnika mialy sie automatycznie wlanczac swiatla mijania do passata b5 i swiatla niby dzialaja ale nie dzialaja elektryczne szyby. a wiem ze sa sprawne poniewaz maja domykanie z kluczka w wtedy dzialaja. prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze jeszcze nie dorobili się kryształowej kuli ( :) ) i ciężko im się domyślić co zamontowałeś i jak. Daj instrukcję ustrojstwa, schemat montażowy, opisz co robiłeś, to pewnie ktoś Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto chodzi ze ja tego nie montowalem wlasnie i nie wiem jak to jakis gosc zrobil ze po zamatowaniu tego urzedzenie nie działaja szyby elektryczne. to urzadzenie nazywa sie guardial. moze to przypadek ze po zamontowaniu tego urzadzenie nie dzialaja szyby, zepytalem czy juz ktos mial taki przypadek moze w jakims samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a centralny zamek działa ok? Zamyka wszystkie drzwi? Ciężko powiedzieć pod co zostało podpięte to ustrojstwo. Moze przy okazji montażu szpec zrobil zwarcie i spalil sie jakis bezpiecznik. Od tego zacznij sprawdzanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może cały prąd na potrzymanie zamknięcia szyb poszedł na oświetlenie i dla tego ci nie domyka szyb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam komputer i podpiolem go pod tego passata i nie pokazalo zadnego bledu, centralny zamek dziala bez problemu i domykanie szym elektryczne tez dziala wlasnie a bezpiecznik byl wyciagany po kolei i dalej nic.. musze poszukac schematu do tego guardiala moze to cos pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Beerski

wie ktos moze co jest grane u mnie?nie moge otworzyc auta pilotem i elektryka szyb tez nie reaguje.dopiero gdy wyciagne bezpiecznik od oswietlenia wewnatrz wszystko wraca do normy ale tylko na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie ktos moze co jest grane u mnie?

 

Ja wiem! Ja!

 

Masz nieoryginalne radio ? Jak odłączysz je to wsio działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Beerski

nie sadze ze jest ono orginalne.odlacze jutro i napisze co i jak

--- scalone ---

wyczytalem ze za wszystko moze byc odpowiedzialny modul komfortu ale ... roznie ludzie pisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności