Skocz do zawartości
Gość darekkaw

kontrolka świec żarowych b6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darekkaw

Witam w passacie B6 2006r silnik BKP TDI mam problem ze świecą żarową na 4 cylindrze nie dochodzi do do niej prąd. I moje pytanie jest następujące czy posiada ktoś schemat lub wie jak jest to rozwiązane w tym modelu. Oczywiście mam błąd w pamięci dotyczący tej świecy. Czy jest jakiś moduł bo widzę że idzie do karzdej świecy osobny kabelek i nigdzie się nie łączy.Czyli jakieś nowe rozwiązanie chyba. Przydała by się rozpiska przekaźników.

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp mam rozpiske i tam jest elektroniczny przekaznik pod skrzynka bezpiecznikow przy silniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Jedż z tym do servisu niekoniecznie aso no chyba ze kozak z elektry(troniki) samochodowej jestes ale te nowsiejsze samochody sa tak zawikłane ze nawet jak masz dokładny schemat to mozesz sie niepołapac i i coś spiepszyc Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekkaw
Dzięki biorę sie do wyrywania skrzynki, teraz czuje sie pewniej. Przy pomocy VCDS robiłem test przekażnika świec żarowych i nic mi nie klikało w skrzynce i stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki biorę sie do wyrywania skrzynki, teraz czuje sie pewniej. Przy pomocy VCDS robiłem test przekażnika świec żarowych i nic mi nie klikało w skrzynce i stąd moje pytanie.

 

 

nie klikalo bo jest elektroniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafbud1986

Wsio jest nowe wiec nieznajdziesz przekażnika z heblem wielkosci 5 zł. jak rozbierzesz to zrób fote ciekawy jestem jak to tam w srodku wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności