Skocz do zawartości
Magda

FELGI / OPONY - oznaczenia, parametry montażowe

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jerzyoka ja też mam felgi stalowe z et 45 i oponą195/65r15 na zimę a na lato mam alumy et 35 i opona 205/40r17 i cały rok latam na gwincie

szukaj felg z et od 35 do 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mega-kozackie-alusy-5x112-17-225-45-17-i6137464815.html

Te są super..... czyli wejdą do mojego pasat a i dystansowe nie będę musiał zakładać. .... i nie będzie ocierać. ...

Ewentualnie takie jeszcze

http://allegro.pl/super-alu-mega-cena-alutec-5x112-17-225-45-17-i6137451773.html

Przepraszam że wam tak tyłek zawracam

Edytowane przez jerzyoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła będą BBSy 17"x8" et 35 i teraz pytanko są tam na nich dwie opony 225 x 45 a dwie muszę dokupić więc nowe założę na przód rzecz jasna. A pytanie ... czy mogę mieć 225 x 45 z tyłu a na przód założyć sobie np.215x50...?

Będzie ok,bo z czasem bym i te drugie zmienił na 215x50.

Podpowiedzcie

 

 

miały być foty i są

Czy to są właśnie te twoje 205x40

Edytowane przez jerzyoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w słychać różnicę w kabinie między oponkami reklamującymi się głośnością przykładowo 68 db, a 72 db ?

Czy oznaczenia opon typu klasa oporów tarcia, hałas itp są wiarygodne czy stanowią mało dokładny parametr którym nie nalezy się zbytnio kierować ?

 

 

Mam teraz takie z przodu http://www.oponeo.pl/model-opony/continental-contiwintercontact-ts830-p

i takie z tyłu http://www.oponeo.pl/model-opony/goodyear-ultra-grip-8

 

 

Jest szansa aby kupić opony zdecydowanie cichsze i zauważalnie oszczędniejsze czy różnice będą niezauważalne ?

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie sprawa wyglada tak ze samochod pasior 1.8t ma zalozone w tej chwili buciki 17 cali na oponkach 205 50 przymierzam sie do zakupu zimowek poprzedni wlasciciel oznajmil mi ze sa zalozone wieksze tarcze i ze najmniejszy rozmiar to 16 cali i ze wystarczy przelozyc tarcze na mniejsza i zmienic jarzma dostalem wszystko od niego...ale pojechalem ostanio do wulkanizatora i ten twierdzi ze nie ma szans na wsadzenie 15stek nawet po zmianie tarcz i ze trzeba by zmienic cale kopyto moj mechanik twierdzi to samo.mam pytanie czy rzeczywiscie tak jest czy poprzedni wlasciciel mial racje. I czy jest sens dalej drazyc temat bo mam okazje kupic stalowki 16 et 42 a rzekomy wulkanizator twierdzi ze musi byc et 33.jjuz sam nie wiem moze wrzuce zimowki na te fele 17 i po klopocie tylko troche ich mi szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się zapytać czy felgi stalowe z Passata b6 będą pasowały do b5 fl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałem się zapytać czy felgi stalowe z Passata b6 będą pasowały do b5 fl?

 

W piatek jade takowe przymierzyc 16 et 42 mysle ze powinny pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.Czy ktoś z Was orientuje się czy do passata cc 2011r podejdą felgi od audi a4 s-line 5ramienne o parametrach 8j18 et 47.Jaka by na tym musiała być oponka by wszystko dobrze pasowało?.Może ktoś ma taki zestaw na swoim possacie lub wiedział coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o takie felgi z et 43,podejdą do passata cc?http://www.original-felgen.com/4f0601025dc1h7.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w moim 18" et jest 41 jeśli dobrze pamiętam i opona jest 235/40 i to jest ori zestaw

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

witam, jakie polecacie opony 235/40 18 ?

 

Goodyear eagle f1 asymetric 2 xl maja bardzo dobry rant ochronny lub asymetric 3 Ale rant jest już inny ,mniejszy taki dziwny.

Opony są zajebiste zwłaszcza na mokrej bo na suchej to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wiem że w ori jest et41 8j18 a ta felga to 8E0601025AQ .Miałem taką samą w audi a3 8p i bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie pomorze?

 

 

//prędzej ktoś pomoże ;)

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności