Skocz do zawartości
Gość skubi

podłączenie subwofera passat b6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skubi

Witam wszystkich,mam takie pytanie czy ktoś podłączał może subwofer do passata b6 mam fabryczne radio i chciałbym pod nie podłączyć aktywny subwofer,nie chodzi mi o instalacje elektryczną ale o połączenie z radiem czy ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pasacik83
Witam wszystkich,mam takie pytanie czy ktoś podłączał może subwofer do passata b6 mam fabryczne radio i chciałbym pod nie podłączyć aktywny subwofer,nie chodzi mi o instalacje elektryczną ale o połączenie z radiem czy ktoś wie jak to zrobić?

 

Potrzebujesz adapter High-Low. Znajdziesz bez problemu na Allegro. Polecam sprawdzone firmy np. DIETZ, SIGNAT lub CARPOWER, nie pchaj się w jakąś chińszczyznę bo potem będziesz wymieniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy niech kolega napisze jakie ma radio, a od adaptera lepszym (dla dźwięku) wyjsciem będzie wyprowadzenie dwoch rca, mozna to zrobic samemu lub u elektronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skubi

szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jaki model mam radia,fabryczne bez mp3 .Nie mam też nawigacji jeżeli ma to coś wspólnego z modelem radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to się ma w Passacie B5 w kombi. Chciałbym zakupić i podlączyć fabryczny subwofer. Mam fabryczne radio vw individual (firma Becker) radio oczywiście ma wyjście na subwofer jak i na aux. Chciałbym do niego podłaczyć owy sub. Z tego co się już zorientowałem to jest mi dodatkowo jakiś kabel potrzebny.

 

2 pytania jaki jest mi potrzebny kabel oraz jak wygląda i gdzie się montuje ten sobwofer Czy np będzie pasował od Audi? Jakiej firmy jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile byś chciał na to przeznaczyć funduszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym wiedzieć ile to kosztuję a co najważniejsze jak to wygląda

 

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

 

michas82lca jak masz takowy sprzęt wrzuć cenę na PW wraz ze zdjęciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michas82lca jak masz takowy sprzęt wrzuć cenę na PW wraz ze zdjęciami

ja raczej skłaniał bym się do zachęcenia Cię do czegoś troszkę innego...a mianowicie zabudować coś samemu...pieniądze pewnie wyjdą podobne, a z kożyścią dla jakości... jesli brak Ci umiejętności manualnych zlecenie tego (zabudowa suba w boczku) warsztatowi car audio nie powinno być jakoś przesadnie drogie ;) a jak grają seryjne suby miałem okazję się przekonać i powiem Ci, że szału nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że szału nie będzie. W poprzednich 2 autach wybawiłem się już z audio. Tutaj chce serie.

 

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

 

na allegro spokojnie mogę kupić idealnie pasujące ale musiałbym wsadzać wzmacniacz itp a już bawić w to m się nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na allegro spokojnie mogę kupić idealnie pasujące ale musiałbym wsadzać wzmacniacz
a oryginalny zasilisz radiem?? :) montaż subwoofera zawsze wiąże się z montażem wzmacniacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wystarczy

 

---------- Post added at 02:35 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

 

tak czy siak dzięki za chęć pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że żaden subwoofer nie może być zasilany końcówką mocy radia. Problem polega na tym, że nawet wybierając słabszy przetwornik (choćby oryginalny) strzelam, że i tak będzie miał ok 100W RMS (to tylko przyklad do zobrazowania bo nie wiem ile dokładnie mocy mają oryginalne sub'y) a Ty jesteś mu w stanie podać z radia przy dobrych wiatrach 20W...uwierz mi na słowo...nie zagra i montaż nawet oryginalnego suba wiąże się z montażem wzmacniacza do niego i ciągnięciem kabli (chyba, że takowe już są pociągnięte)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja to wszystko wiem, i zdaję sobie sprawę. Nic dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności