Skocz do zawartości
ceroone

Dziwny dzwiek turbiny w tdi B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam dziwny dźwięk dochodzący z okolic turbiny na nierozgrzanym silniku po przejechaniu ok 4km zaczyna klikać klikać kilka aż przestaje co to możne być już wcześniej pisałem na temat tego posta niestety dźwięk nie dochodzi z okoli komputera...mechanik powiedział ze to nic się nie dzieje ale czy miał racje?czasami już na rozgrzanym silniku słuchać klik w kabinie co jest grane:(

 

Pozdrawiam.

 

Nikt nie pomoże :(

Edytowane przez ceroone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam tak jak w temacie mam dziwny dźwięk dochodzący z okolic turbiny na nierozgrzanym silniku po przejechaniu ok 4km zaczyna klikać klikać kilka aż przestaje co to możne być już wcześniej pisałem na temat tego posta niestety dźwięk nie dochodzi z okoli komputera...mechanik powiedział ze to nic się nie dzieje ale czy miał racje?czasami już na rozgrzanym silniku słuchać klik w kabinie co jest grane:(

 

Pozdrawiam.

 

Nikt nie pomoże :(

no po odpaleniu silnika przy wolnych obrotach to chyba turbina nie paruje ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie ale to sie dzieje podczas jazdy...taka jak napisalme po ok 4km dziś zauważyłem także ze podczas klikania na obroty mi falują nikt naprawdę nie wie co moze byc przyczyna?!

Edytowane przez ceroone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbochanger czy to wlansie jest zawór doładowania turbiny czy on może tykać??i czy jest to szkodliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlanie a czy to moze tykac czy mam natychmiastowo wymienic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlanie a czy to moze tykac czy mam natychmiastowo wymienic??

 

auto jezdzi normalnie? to po co chcesz wymieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to jeśli ja tego nie wymienię to żeby później nie było gorzej np...albo cos z turbina sie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale w okolicach turbiny koło filtra powietrza znajduję się przepływka która wydaje z siebie dźwięk kliknięcia podczas przekręcenia kluczyka może to ona tak ci klika zwłaszcza ze mówisz o falujących obrotach ale mogę nie mieć racji a auto jeździ ok poza tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok zero problemów nie ma czegoś takiego ze po 140km\h nie przyspiesza albo coś jak inni użytkownicy pisali... tylko klika i obroty delikatnie falują :(jak zacznie tykać oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności