Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Panowie, orientujecie się, czy takie setup podejdzie:

- przód 19/8,5" et42, opona 215/35

- tył 19/9,5" et42, opona 225/35

mam jeszcze dystansy 2x15 i 2x20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląd wyglądem, ale komfort to jak na wozie drabiniastym...

Owszem trzepie ale jak mam mieć na aucie flaka jak u taczek na kole 19" to wolał bym zostać przy serii nawet 15" skoro komfort ma zostać. Kompromisem jest 17" wszystko powyżej zamienia się na wygląd bo komfort się kończy wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie felgi z linku będą pasować bez problemu do b5 przed liftem? nic z przodu nie będzie wystawać i ocierać? Jaki dystans na tył żeby było prawie na równo i nic nie tarło przy komplecie osób?zawiecha -30 lub -40. I jakie oponki najlepiej na to 225/40 wszystkie?

http://olx.pl/oferta/18-stki-oryginalne-rondell-5x112-wzor-rs6-w-idealnym-stanie-audi-vw-CID5-IDgsnfz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 cali et35 i 9 cali szerokość, do tego opona 235/45 i jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy będzie coś obcierać jeśli założę dystanse przód 10mm a tył 15mm do felg five flat 18cali 8,5 cala et 45 opony 215-40-18.

Zawieszenie gwintowane dość sporo opuszczone ale dokładnie nie wiem ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam zamiar kupić stalowe felgi do passata B5 przed liftem do opon zimowych 205/55/16 i mam pytanie, bo letnie oponki siedzą na alusach z ET35, a te które mam okazję kupić mają ET41, czy nie będzie z tym jakiegoś problemu? Dodam że zarowno jedne i drugie mają 7,5'' szer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś czas temu nabyłem vw cc i szukam odpowiednich felg oczywiście jak największych najlepiej 18'' lub 19'' i moje pytanie brzmi bo spotkałem różne et 35 et 45 czy nawet et41 jest jakaś duża różnica w nich ze będą obcierać o nadkola np. Przepraszam jestem zielony w dopasowaniu felg do samochodu i proszę o pomoc :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Passat B5FL 205/55/16 7J ET 38.Ile dołożyć dystansów przód i tył na równo z błotnikiem:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myście o 5x122 8.5j et55 czy jest szansza zeby weszly i jakie opony do nich dobrać passat kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim rozstawem :hmm i et to na początek dystanse zmieniające rozstaw....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takim rozstawem :hmm i et to na początek dystanse zmieniające rozstaw....

 

Witam pomylka z rozstawem oczywiscie jest 5x112 18"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy posiada lub widzial gdzies może ktoś zdjecie jak wygladaja te felgi na passacie najlepiej kombi z góry dziekuje za pomoc

felgi-alu-rh-18-5x100-vw-seat-audi-8-5j-3162515917.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy posiada lub widzial gdzies może ktoś zdjecie jak wygladaja te felgi na passacie najlepiej kombi z góry dziekuje za pomoc
Takie pytania zadajemy tu http://forum.vw-passat.pl/threads/724-VIRTUAL-TUNING/page126

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Przepraszam jestem zielony w dopasowaniu felg do samochodu i proszę o pomoc
Polecam kalkulator http://uniwers.vot.pl/et/ Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy posiada lub widzial gdzies może ktoś zdjecie jak wygladaja te felgi na passacie najlepiej kombi z góry dziekuje za pomoc

 

zajrzyj do mnie do tematu tam jest zdjecie bo właśnie takie będę miał na sezon letni tylko ze 17 a tutaj widzę 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc a jeszcze jedno pytanko jaki rozmiar opon do nich dobrac 5x112 8.5j 18" et55?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem felgi 18 cali 5x112 przód 8j et43 tył 9j et 38 opony 225/45 pytanie czy wejdą bez problemu, czy potrzebuje dystansu?? + czy mogą być zwykłe śruby ze stalowych felg oryginalne z jakimi auto wyjechało z salonu czy muszą być inne jeśli tak to jakie? Liczę na waszą pomoc, pozdrawiam

 

 

auto passat b5 kombi 1999r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wejdą bez problemu

skoro masz te koła to przymierz

 

 

czy mogą być zwykłe śruby ze stalowych felg

jeśli fele mają stożkowe gniazda to tak, jeśli półkoliste nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzyłem dwie z jednej strony na szybko, tył jest ok nie haczy, przód też przy skręcaniu nie ma oporów, nie ruszałem z miejsca ani nie kręciłem kołem aby sprawdzić wszystko ale generalnie na piaste wchodzą i jest chyba OK, będę jeszcze wjeżdzać na podnośnik aby sprawdzić wszystko czy nic nie bedzie tarło na razie fotki zrobione na szybko: Ps. śruby zwykłe oryginalne te co były w stalowych, stożkowe

 

16358992_1216449338436456_505040023_n.jpg

16425433_1217517774996279_1832950190_n.jpg

16441337_1217517771662946_223075556_n.jpg

Edytowane przez kertagg22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności