Skocz do zawartości
emires7

Centralny zamek na kluczyk co zrobić i jak żeby był też na pilot??

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie mogłem nigdzie znaleźć dlatego zkładam nowy temat może gdzięś to jest ale naprawdę niemogę tego znaleźć.Oto mój problem mam passata b5 2000rok i centralny tylko z kluczyka...jak mogę zrobić żeby był na pilota??kiedyś kupiłem centralny z pilotem na allegro z silownikami i centralką stig i mam pytanie czy da się jakoś podpiąć tą centralke do jakiś przewodów od zamka centralnego i żeby nie było trzeba doprowadzać kabli od każdych drzwi do centralki iżeby dało się otwierać z pilota?pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Edytowane przez emires7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Potrzebny Ci tylko sterownik zamka z pilotem, bez siłowników, wyzwalanie masą. Jeśli sterownik ma funkcję komfort tzn. wydłużenie "masy" do ok.30 sekund, będziesz miał również domykanie szyb. Musisz wtedy rozebrać tylko drzwi kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok rozbieram drzwi kierowcy no i czego mam szukać??masy prądu jakich kabli do których mam się wpiąć??napisz najprościej jak się da bo niemam za bardzo o tym pojęcia.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, napiszę pod koniec tygodnia, bo teraz nie mam czasu szukać schematów, robiłem to u siebie z alarmem i u kolegi taką opcję jak Ty chcesz. A wszystko co potrzebne tzn. kolory przewodów itd znalazłem na tym forum. Jeśli poczekasz, dam to na koniec tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie poczekam do końca tygodnia nie ma problemu...jakbyś coś znalazł to to jest mój e-mail [email protected] czekam i z góry dziękuję pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzis sie zabrałem i podłączyłem tą centralkę ale jest jeden problem jak otwieram drzwi pilotem to odrazu otwierają się też szyby i jak zamykam to się zamykają wiem że to jest domykanie szyb z pilota ale jak zrobić żeby było tak że jak dopiero dłużej przytrzymam przycisk w pilocie to wtedy dopiero działa domykanie szyb a nie tak odrazu po jednorazowym i krótkim dotknięciu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pisałem kiedyś ale nie dostałem odpoiwedzi do tej pory i sam juz niewiem jak to zrobic mianowicie mam paska centralny z kluczyka i chce dorobic zeby byl na pilota kupilem na allegro centralke z pilotem wpialem sie w kable w drzwiach i teraz tak jak kluczyk w stacyjce otwieram i zamykam drzwi z pilota bez problemu ale jak wyjme kluczyk ze stacyjki to gdy otwieram drzwi otwieraja sie tez odrazu szyby a jak zamykam odrazu sie zamykaja...wiem ze jest to domykanie szyb ale dlaczego to sie dzieje odrazu po krotkim wcisnieciu przycisku??? powinno byc gdy go przytrzymam....prosze o pomoc bo juz nioewiem czy sie poddac i jechac do jakis specow czy jak....z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego i poradziles sobie z tym problemem? Bo tez mam centralny tylko z kluczyka i mnie to zaczyna denerwowac ze nie mam na guzik. Powiedz dokladnie co trzeba kupic bo jak wpisalem na allegro "centralny z pilotem" to mi wyskakuja aukcje z jakimis siłownikami 7kg. Z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sterownik(takie czarne cos wielkoscia przypominajaca paczke fajek, moze 2:D kabelki i pilot. jesli masz juz centralny (otwierany kluczykiem) to silowniki juz tam sa. a tak ogolnie co sie pytales kolegi emires7 to zauwaz, ze jego post byl rok temu napisany;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogo Bobby, nie musisz kupować żadnych siłowników, wystarczy tylko uniwersalny sterownik centralnego zamka i tyle. Jak sobie go podłączysz to będziesz się cieszył centralnym na pilota. Koszt w granicach 100 zł lub mniej zależy od modelu, niektórzy polecaja Zamstera inni coś innego decyzja należy do Ciebie. Na alledrogo kupisz coś takiego z instrukcją podłaczenia a jeśli nie to na forum znajdziesz napewno kogoś kto Ci pomoże. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z montażem sterownika zamka w pasku nie ma wielkiej filozofii.Trzeba zdjąć boczek w drzwiach kierowcy, przeciągnąć dwa przewody przez gumową przelotkę w progu.Sterowanie masą niebiesko-czerwony otwieranie i zielono czerwony zamykanie na którym wydłużenie impulsu zamyka szyby(komfort).Zasilanie sterownika czerwony(stałe +12V) masa brązowy, kierunkowskazy czarno-biały i czarno-zielony które można znaleźć w wiązce idącej w lewym progu.Miłego montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z immo przy takim kluczyku? Da sie to przelozyc jakos ze starego kluczyka? Czy trzeba od nowa kodowac? Bo kodowanie troche kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam możne ktoś wie co zrobić żeby wszystkie drzwi otwierały się po jednym naciśnięciu kluczyka.Teraz gdy nacisnę raz to otwierają się drzwi tylko kierowcy,gdy nacisnę dwa razy otwiera się reszta drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOBY immo przelozysz sam do sojego nowego pilota (scyzoryka) jesli masz troche zdolnosci manualnych poradzisz sobie z ta pestka od immo. ja przelozylem sam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko, Wielkie dzieki za pomoc, po świętach sięza to zabiore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boby tylko ostroznie z wylupaniem tej pestki immo . w orginalnym kluczyku ona mocno siedzi i w dodatku jakims przezroczystym klejem zaklejoona , ja igla ja wydlubalem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam możne ktoś wie co zrobić żeby wszystkie drzwi otwierały się po jednym naciśnięciu kluczyka.Teraz gdy nacisnę raz to otwierają się drzwi tylko kierowcy,gdy nacisnę dwa razy otwiera się reszta drzwi.

VAG i przekodowanie w module komfortu tutaj poczytaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość somalin
chlopaki ja kupilem cos takie i sam podlaczylem

http://www.allegro.pl/item822317567_...o_2x_logo.html

pilot dziala spoko . jak kupi ktos steeli men pomoge podlaczyc i dam fotki do monatzu co i jak.

Ja też kupiłem alarm steeli men, ale do alarmu dolączony został schemat podłączenia do audi A4. Myślalem, że jest to samo. Ale jak rozkręciłem zobaczyłem że kostki są zupełnie inne. może ktoś ma instrukcję instalacji tego alarmu do passata B5, ze zdjęciami. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności