Skocz do zawartości
Gość eNter

oswietlenie wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eNter

Witam i przepraszam za tamten watek ktory byl nie zbyt bogato napisany!, a teraz do rzeczy problem jest taki ze gdy w dachu przestawie zeby oswietlenie sie wlanczalo po otwarciu drzwi to swieci sie nastop nawet gdy zamkne drzwi to samo jest z tylnymi lampkami co to moze byc??

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdy w dachu przestawie zeby oswietlenie sie wlanczalo po otwarciu drzwi to swieci sie nastop

A jak przestawisz włącznik do oporu w drugą stronę? To też się świeci non stop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie świeci sie przez chwile lub do momentu jak załącze alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli albo coś z włącznikiem, albo krańcówka drzwi, albo pływający moduł komfortu. Nie masz wilgoci w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eNter

Gdzie sie znajduje ten modol ??,w aucie nie mam wilgoci jezeli chodzi o drzwi to jak szyba zjedzie w dol a puzniej do gory to jest dosyc zawilgocone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie znajduje ten modol ??,w aucie nie mam wilgoci jezeli chodzi o drzwi to jak szyba zjedzie w dol a puzniej do gory to jest dosyc zawilgocone.

 

Moduł komfortu znajdziesz przed fotelem kierowcy w zagłębieniu podłogi.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd mikrowłączników pokaże CI vag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z oświetleniem wnętrza, a mianowicie lampki w bu tylnych drzwiach palą się cały czas (jedynie jak zamykam samochód kluczem, bo nie mam alarmu to gasną). Dodatkowo jeszcze oświetlenie z przodu jak mam ustawione na zapalanie się gdy są otwarte drzwi to się również świecą cały czas, ale gdy zamknę samochód na klucz to tak samo jak lampki w tylnych drzwiach gasną. Jaka może być tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalany moduł komfortu lub walniętą krańcówka w drzwiach,poszukaj na forum,na pewno znajdziesz odpowiedź,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalany moduł komfortu lub walniętą krańcówka w drzwiach,poszukaj na forum,na pewno znajdziesz odpowiedź,pozdro

Moduł komfortu chyba jest suchy (dywaniki i wykładzina jest suchutka).

Chodzi o krańcówki w zamku? Jeśli tak to które? Trochę dziwne, że nagle jest problem ze światłem w tylnych drzwiach i z oświetleniem kokpitu. Walnęły by nagle w tym samym czasie krańcówki w 3 drzwiach?

Czy jest jakaś krańcówka oprócz tych w zamkach odpowiadająca za zamknięcie drzwi? Szukałem czegoś podobnego przy drzwiach i na słupkach i nie mogę nic znaleźć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy na dole drzwi,po ich otwarciu świecą lampki,zostaje do sprawdzenia tylna klapa,tam też jest krańcówka,poczytaj,może coś pomoże

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=512&highlight=o%B6wietlenie+wn%EAtrza

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=764&highlight=o%B6wietlenie+wn%EAtrza

Edytowane przez kac222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź czy na dole drzwi,po ich otwarciu świecą lampki,zostaje do sprawdzenia tylna klapa,tam też jest krańcówka

Z przodu po otwarciu drzwi się zapalają natomiast z tyłu zapalają się zaraz po otwarciu zamków w aucie i już tak zostaje. Tak samo jest z oświetleniem kabiny (gdy jest ustawiona na otwarcie drzwi) czyli zapala się zaraz po otwarciu samochodu kluczykiem i tak już zostaje. Jak zamknę samochód kluczykiem gasną wszystkie światła czyli jest tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję jednak sprawdzić ten moduł,wyjmiesz i się dowiesz czy na pewno jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję jednak sprawdzić ten moduł,wyjmiesz i się dowiesz czy na pewno jest ok

Jak się już do niego dostanę to na co zwracać uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie jest zaśniedziały,bo jeśli jest to na pewno był zamoczony,dużo forumowiczów już przez to przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy nie jest zaśniedziały,bo jeśli jest to na pewno był zamoczony,dużo forumowiczów już przez to przeszło

Dziękuję za pomoc. Jutro tam zajrzę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł komfortu chyba jest suchy (dywaniki i wykładzina jest suchutka).

Pozdrawiam

 

 

Kumpel też ostatnio miał problem. Dywaniki i wykładzina były suche. Jednak gdy wszystko wybebeszył, okazało się, że na podłodze wręcz stoi woda.

 

Sprawdź.

 

Pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek128

witam

mam taki sam problem raz mi swieci lampka a raz nie czasem jak otwieram z pilota to sie zaswieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w innym poście o tym jak palą mi się cały czas światła (gasną dopiero jak zamknę zamki). Przyczyną jest zamek w tylnych lewych drzwiach - który mikrostyk informuje o otwartych drzwiach i powoduje zapalenie światła? i ewentualnie jeśli uszkodzony jest styk to czy mogę go odłączyć (który to jest przewód we wiązce idącej do zamka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności