Skocz do zawartości
GrzegorzEP

Roleta tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Czy ktoś może wie, gdzie można kupić nową roletę tylniej szyby do wersji higline ? Roleta oryginalna jest elektryczna, ale niestety uszkodzona.

Będę wdzięczny za wskazówki i pomoc.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzEP

 

Raczej tylko w ASO . Nr kat 3C5 861 325 G 9B9 - roleta p.słon.tył elektr. Cena ok 1034zł.;) Co dokładnie "padło" ?

 

b6roletapsontyjj9.png

[url=http://g.imageshack.us/img117/b6rol

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz może, jakie są koszta takiej nowej rolety ?

Generalnie wszystko chodzi, jak należy, ale chyba poprzedni właściciel myślał, że roleta jest ręczna i pourywał ją z zaczepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, generalnie wszystko chodzi, ale zaczepy, które są w prowadnicach tylnych słupków, są oderwane od rolety i jeżdżą same.

Pytanie jest, czy roleta jest sprzedawana razem z zaczepami ? Jest jeszcze superglue, ale to zabawa dla dzieciaków...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motoAllegro › Części samochodowe › Wyposażenie wnętrza › Rolety bagażnika

 

Szukaj w tytułach i opisach

Szukaj w Rolety bagażnika

Dodaj tę kategorię do ulubionych

Sprzedaj swój przedmiot w tej kategorii

 

 

ROLETA ELEKTRYCZNA TYLNEJ SZYBY VW PASSAT B6 05-08 powiększ Kliknij, by powiększyć

 

ROLETA ELEKTRYCZNA TYLNEJ SZYBY VW PASSAT B6 05-08 (numer 460404349)

 

Jak kupować? Opis Zgłoś naruszenie zasad

 

Dane

Cena Kup Teraz: 350,00 zł za sztukę

Dostępna liczba

sztuk: 2 z 2 wystawionych

Do końca: 4 dni

(pią 14 lis 2008 13:17:29 CET)

Powiadom znajomego

Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający X-car_pl (12)

Zadaj pytanie Sprzedającemu

Pokaż inne przedmioty Sprzedającego

Sklep X-CAR CZESCI SAMOCHODOWE VW i AUDI

Ograniczenie Kup Teraz - kliknij po więcej informacji

Ograniczenie dla Użytkowników

bez pełnej aktywacji konta

Jeżeli jesteś dalej tym zainteresowany to tam się staraj to nabyć.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jako świerzak mówię wszystkim forumowiczom Sie ma. Szukając po necie coś o roletce trafiłem na forum passatów, sam jestem posiadaczem paska z 2007 roku. Uszkodzoną tylną roletke odkryłem po kupnie paska. Mam już drugą oryginalną i gorącą prośbę do was moi kochani , a mianowicie jak zdemontować stare ustrojstwo i zamontować nową roletkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo K

Witam, ja mam mianowicie taki problem z roletą elektryczną:

 

Podczas gdy ona się zwijała, tak niefortunnie się stało że leżało cos na tylniej półce, roleta zachaczyła o to i wypadła z prowadnic.

 

Jak sprawdziłem mechanizm działa i jest coś takiego jak opisał GrzegorzEP, że zaczepy/prowadnice działają.

 

Czy ktoś wie jak tą roletę zamontować spowrotem na miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam mianowicie taki problem z roletą elektryczną:

 

Podczas gdy ona się zwijała, tak niefortunnie się stało że leżało cos na tylniej półce, roleta zachaczyła o to i wypadła z prowadnic.

 

Jak sprawdziłem mechanizm działa i jest coś takiego jak opisał GrzegorzEP, że zaczepy/prowadnice działają.

 

Czy ktoś wie jak tą roletę zamontować spowrotem na miejsce?

W ASO na gwarancji Ci to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was spotkal sie z reczną roletą? U mnie takowa chyba wystepuje i jest zepsuta tzn. sprężynka która naciaga rolete pekła i nie da rady tego naprawic a szukam nową rolete i nigdzie nie moge takowej znalezc macie moze jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam ten sam problem a mianowicie zona kolesia od ktorego kupilem auto uznala ze ma za ciemno w aucie przy opuszczonej rolecie i ja recznie oposcila co spowodowalo wylamanie zaczepow w rolecie, mechanizm dziala. Nie ma sensu kupowac calej, czy ktos przerabial temat naprawy tych zaczepow? Jak sie do tego dobrac i gdzie je kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam pytanie też dotyczące rolety elektrycznej:

- złamał się jeden z plastikowych zaczepów (ślizgów), które jeżdżą góra<->dół i do któych przyczepiona jest listwa rolety.

 

Czy samemu da radę zdjąć osłonę słupka i dobrać się to prowadnicy aby wymienić ten ślizg?

Jakieś podpowiedzi jak to zrobić?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie to naprawic za male pieniadze.

 

1. Sciagasz oslone prowadnicy z tej strony z ktorej zlamal Ci sie ten klip, mocowana jest na zaczepy - podwazasz srubokretem i bez problemu wychodzi, oslona sklada sie z dwoch czesci dolnej i gornej, sciagasz te gorna.

 

2. Musisz kupic nowy klip, ja kupilem od tego faceta: [email protected] , z tego co pamietam dalem 30zl, sa dwa rodze prawy i lewy.

 

 

3. Teraz musisz zdjac zlamany klip wymaga to troche dlubaniny bo jest wtopiony w spirale ktora prowadzi rolete w gre i w dol.

 

4. Wloz nowy klip w spirale i koniecznie zalej polaczenie klejem plastik-metal.

 

5. Jak wszystko wyschnie podjedz roleta do polowy okna (po zalaczniu rolety czekasz az tam sie znajdzie i wylacz zaplon wtedy stanie w miejscu).

 

6. W klipy wczepiasz rolete.

 

Ja swoja naprawialem kilka miesiecy temu i uzywam jej dosc czesto, jak do tej pory wszystko dziala bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaw8,

świetnie, właśnie o to mi chodziło, będę się zatem brał za to w weekend.

Dopracyzowanie - wyciągam tylko górną osłonę prowadnicy, nie ruszam tapicerki na słupku tylnym, tak?

 

Jeszcze raz dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjolem tapicerke bo sadzilem ze to konieczne ale jak juz rozebralem to okazalo sie ze plastiki oslaniajace prowadnice sa montowane niezaleznie. Zdejmij gorny albo dolny plastik w zaleznosci ktory bedzie Ci wygodniej wymontowac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy są jeszcze jakieś inne źródła pozyskania jednego uchwytu. Urwał mi się jeden (od strony pasażera). Chciałem go jakoś skleić na żywice ale niestety upadł i tyle go było widać..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz zamowic w podanej wyzej firmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę.. ale dowiedzialem się od nich, że w moim samochodzie występuje roleta gdzie ten element nie występuje odzielnie.. masz może zdjęcie tego uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to:

 

klip[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak to dokladnie wyglada. ja to robiore z tych plastikow tą prowadznice i zobacze..

i kupie po prostu taki jak pokazales na zdjeicu i coś zmajstruje. nie widzi mi sie wymieniac calej rolety a przydatna byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności