Skocz do zawartości
Gość pawelekk24

wlacznik ogrzewania tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelekk24

jak dziala wlacznik ogrzewania tylnej szyby w b4 bo chyba mam uszkodzone ogrzewanie tylnej szyby czy np mozna zastosowac wlacznik z modelu b3 bo wydaje sie mi ze wina jest w wlaczniku ogrzewania wogule nie reaguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie grzeje? sprawdz na początek bezpiecznik (najlepiej wymien na nowy) Jest to 9 bezpiecznik licząc od lewej, 20 Amperów.

A jeśli wyłącznik ci sie zepsół to nowy w intercarcie ok 30 zł(zamiennik).

Edytowane przez gierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekk24

chodzi mi dokladnie w jaki sposob on dziala bo moj nawet nie pstryka tylko swieci sie na zielono podswietlenie bezpieczniki mam ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij, nie odłączając kostki sprawdź miernikiem czy próbówką czy prąd dochodzi i czy po włączeniu wychodzi, sprawdź też prąd na konektorach przy tylnej szybie, masę też czasem tam jest problem jezeli włącznik jest ok, czasem też przełamane przewody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekk24

juz ok jest ktos wklejal ramke od radia klejem na goraco i zablokowal wlacznik wyjelem oczyscilem i jest git zaczal juz dzialac rano tylko sprawdze na zaparowanych szybach czy dziala ogrzewanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że jestem nowy tutaj to nie mogę założyć nowego tematu, to odświeżę ten. Mam pytanko odnośnie włącznika ogrzewania tylnej szyby, a mianowicie czy to jest normalne żeby szyba się grzała to włącznik trzeba ciągle trzymać wciśnięty czy nie ? Jeżeli nie to jest jakaś możliwość tego naprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jako że jestem nowy tutaj to nie mogę założyć nowego tematu, to odświeżę ten.

i bardzo dobrze że piszesz tu a nie zakładasz nowy temat.

 

Mam pytanko odnośnie włącznika ogrzewania tylnej szyby, a mianowicie czy to jest normalne żeby szyba się grzała to włącznik trzeba ciągle trzymać wciśnięty czy nie ?

nie, to nie jest normalne. powinno być tak że wciskasz i grzeje, wciskasz, odskakuje i nie grzeje.

 

Jeżeli nie to jest jakaś możliwość tego naprawy ?

musisz rozebrać i zobaczyć co tam w środku siedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyciągnę włącznik z auta, zrobię fotki i wrzucę. Dzisiaj go rozebrałem, ale ogólnie to wydawało mi się wszystko ok tam z elektryką itd, myślę że problem leży w tej plastikowej "obudowie" bo jak się go wciska to nie zatrzymuje się na stopniu tak jakby powinien być włączony, tylko powraca do pozycji wyłączonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze Ci podpowiem, ale jak sie myle to ktos mnie poprawi. W tym wlaczniku powinienes miec taki zagiety drucik który chodzi sobie w takim kanaliku i przy przycisnieciu przycisku on powinien sie zazebic z kawałkiem plastiku w tym kanale. Jak masz to wyrobione to musisz szukac drugiego wlacznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zostawić sobie stary, oryginalny włącznik. U mnie po wymianie na nowy, nieoryginalny zepsuł się ten nowy i przekładałem jakieś plastykowe części ze starego (nie pamiętam co dokładnie bo dawno to było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności