Skocz do zawartości
Gość hha

Regeneracja wahaczy - gdzie i za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hha

Ja na śląsku mam znajomy warsztat, w ktorym bardzo profesionalnie wykonują regeneracje wszystkich elementów zawiesenia Passka 3B i 3BG oraz innych samochodów.

Jakość regenerowanych elementów przewyższa trwałością niejednen produkt nowy renomowanej firmy. Nie chce tu nic i nikogo reklamować ale kilku klientów z Passkami jeździ już dośc długo i są bardzo zadowoleni. Koszt wszystkich elementów zawieszenia Passka + wszystko drążki i końcówki ukł. kierowniczego kosztują ok 950zł

 

Pozdrawiam

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koksik

hha co to za warsztat w jakim mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haa a możesz podać miejscowość w której jest ten polecany przez Ciebie warsztat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

A jak myślisz? :) :) :) - Katowice oczywiście :)

 

HHA

 

 

PS. Oczywiście można sie na mnie powoływać. Można mówić, że kontakt macie od właściciela srebrnego czteronapędowego Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samochód się zostawia w tym warsztacie czy się same wahacze zawozi?

Z góry dzięki i pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Tajle idą na wymianę. Zostawiasz stare wybite i dostaje nowe odświeżone i zregenerowane. Auto zostaje na warsztacie i odbierasz z nowym zawiasem.

Całość z wymianą wahaczy + drązki trwa około 5h do 6h. Znajomy zostawiał o 8:00 i przed 14-tą zadzwonili, że jest już OK. Oczywiście podałem cenę części. Robota jest osobno ale kosztowało to wtedy ok 350zł. Po robocie oczywiście zbieżność obowiązkowa :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za te info, bo wprawdzie czeka mnie taki "zabieg" :D

P.s. gumy też są wymienane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha
P.s. gumy też są wymienane?

 

Tzn? Pytasz czy osłony gumowe tych gałek są wymieniane?

 

Naturalnie !!! Wszystkio jest wymieniane w takiej gałce. Osłona gumowa również jest wymieniana na nową. To jest kompleksowa egeneracja. To są idealy i naprawdę ogdne polecenia.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Jakieś tam gumki są- na stabilizatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to extra :) :) i wszystko wiadomo, no i pewno zyskają nawego klienta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

witam serdecznie, ostatnio wymieniłem wszystkie wachacze na nowe, koszt 1200zł +200 robocizna. Ponoc końcówki w wahaczach są wypełnione olejem a po regeneracji tego już nie ma, dają gumy z teflonem, co oczywiście nie znaczy że jakośc jest gorsza. Gumy do stabilizatora to koszt 40zł sztuka. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Chyba raczej smarem są wypełnione. Tak też jest w tych regenerowanych.

 

HHA

 

PS. A gdzie zniknęła moja wizytówka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. A gdzie zniknęła moja wizytówka :(

 

Wizytowka? Mi sie laduje plik graficzny, o to ci chodzilo? Skoro polecasz ten zaklad to moze wrzuc takiego posta do dzialu polecam/odradzam, latwiej bedzie komus znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha a masz jakieś porownanie ?? Nie regenerowane/regenerowane jesli chodzi o zywotność? I jak sie klasyfikuje cena np za całość? Bo suma sumaru dziwne sa te wachacze ;) przecież żeby go skrzywić to trzeba nieźle pacnac :) A te koncówki to aż dziw ze wkrecanych nie zrobili :) Ale jak to mowia VW :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Napewno są lepsze od produktów TRW czyli w większości przypadków niestety od orginałów. Nie chce tu wiele gadać bo zawsze można zbić informacje, że regenerowany produkt jest lepszy od fabrycznego. Jednak zakład jest na tyle solidny, że nawet w okresie gwarancji na te wahacze jeżeli wystąpi wada lub byt szybko ulegnie zużyciu następuje bezpłatna wymiana. Wahacze są na tyle dobre, że właściciel daje zapewnienie, że produkt regenerowany wytrzyma 60kkm po naszych drogach. Jeżeli jednak myslicie, że orginały wytrzymają więcej po naszych drogach to proponuję po przejechaniu takiego dystansu np. fabrycznie nowym autem, rozkręcić zawieszenie i własnoręcznie sprawdzić w jakim są stanie. Znam własciciela jednego 3BG sedana w 1,8T, który omija dziury, szanuje auto a po 70kkm wszystkie wahacze nadawały sie tylko do wymiany. Gałki latały strasznie pomimo tego, że nie stukało nic ani nie było wudocznych uszkodzeń gumowych osłon gałek.

 

Co do ceny to już mówiłem jak sie mniejwiecej kształtuje. Po dokładną cenę proponuję osobiście zatelefonować pod w/w numer tel. i dowiedzieć sie co i jak.

Końcówki są wprasowywane

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

Oczywiście że regenerowane sa dobre i w moim mieście też to robią, gwarancja 12miesięcy ale oprócz samych końcówek jest jeszcze sam wahacz, który niestety w moim przypadku jest aluminiowy a aluminium też ma swoją wytrzymałośc. Co z tego że będziesz miał nowe końcówki jak pęknie w połowie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ktoś z Was wie może gdzie w woj.śląskim regenerują elementy zawieszenia(wachacze).Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz już pisałem o tym z rok temu :) ale jak nie widziałeś tego to ma sz ponownie :)

 

Polecam bardzo bo robią świetną robote i znam ich od lat !!!

 

http://www.forum.vw-passat.pl//files/wizytowka_961.jpg

 

 

Pozdrawiam

HHA

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Powołaj się na kontakt ode mnie od srebrnego Passata kombi 4-napędowego. ;)

 

Napisz jaka teraz jest cena bo niedawno było 950zł za komplet wahaczy i drążków kierowniczych z rachunkiem i chyba około 750zł bez papierka :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności