Skocz do zawartości
Gość browaarr

POmpowtrysk Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość browaarr

Witam!

CHciał bym sie dowiedziec gdzie zakupie pompowtrysk do passata B5 z 1999r. 1.9 TDI (115 PD) poniewarz jeden pompowtrysk psuje sie juz i lada moment wysiadzie jesli ktos wie co z tym fantem zrobic prosze o pomoc pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jeśli znasz dokładny numer pompowtryskiwacza to dostaniesz go na allegro w cenie od 300 do 450zł za sztukę. Jeżeli nie znasz to nie kupuj na własną rękę. Pozatym masz jak sę nie myslę dobry serwis w 3-City, który zajmuje sie dieslami. Oni napewno Ci szybciej pomoga i lepiej na tym wyjdziesz.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

ja wszystko robie w bosh serwisie ale z allegro kupie uzywke i jaka pewnosc ze nie jest tez popsuty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ale kto mówi, że kupujesz używkę??? Jest gość z Rybnika i ma pełną dostepność pompowtrysków nowiutkich po cenach od 300zł do 450zł. Dostejesz gwarancje itp.

W motoallegro -> cześci samochodowe -> wpisz pompowtryskiwacze, pompowtryskiwacz to napewno znajdziesz jego ofertę.

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

czesc.podlacze sie. HHA,masz moze namiar na ten serwis w trojmiescie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

nie moge znalezc zadnej aukcjii tego typu moze pomozesz mi znaleść namiar na tego faceta. Czy pompowtryski mozna moze regenerowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

dzieki postaram sie zakupic tam pompowtrysk tylko niewiem jakie oznaczenie musi mniec ten własciwy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jak już musisz wymienić pompowtryskiwacze to nich mechanik ściągnie pokrywę zaworów i dokładnie odczyta numer z pompowtryskiwacza i będzie grało :)

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

a powieccie czy jesli pompowtrysk był uszkodzony bo nim szarpało i komputer tez pokazywał ze uszkodzony a teraz jest wszytsko ok jak chipa zrobiłem to po paru dniach przeszło mu i teras jest ok nadal powinienem wymieniac ten wtrysk czy przezto niema mniej mocy?? A tak pozatym to ile ze 116 mozna po chipie wyciągnąc bo ja niebyłem swoim jeszcze na chamowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Człowieku napisz to po polsku bo nic nie rozumiem.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHA nie przejmuj sie nie tylko ty nic nie rozumiesz, ja czytam co napisal browaarr i jakoś się zastanawiam .... KUR......a a gdzieś ty szkołę kończył błędyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

no wiec jesli pompowtrysk był uszkodzony pokazywało to na komputerze jak i mozna było to odczuc. Teraz nic nieczuc nietrzesnie nim pracuje równo ale niewiem czy dalej jest uszkodzony czy sam sie moze naprawił. Chciał bym tez wiedziec czy moze mniec to cos wspulnego z moca ze np przezto ze pompowtrysk jest uszkodzony samochod ma mniej mocy albo ze cos sie przezto bardziej exploatuje.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech banasi

trzeba wiedzieć u kogo założyć pompkę! ja założyłem u "zwykłego" mechanika i kosztowało mnie to następny pompowtryskiwacz

 

pozdrawiam wb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech banasi

jeżeli mogę wyrazić swoją opinię, to raczej nie kupuj pompki na alegro tylko znajdź mechanika który naprawia te sprawy a on już pewnie ma swojego dostawcę, lepiej zapłacić parę zł drożej i mieć jakąś gwarancję w razie wadliwej pompki, a jeżeli pompka była uszkodzona to raczej sama się nie naprawiła i sugerowałbym sprawdzanie poziomu oleju w silniku, czy przypadkiem pompka nie "leje" a paliwo nie dostaje się do oleju w silniku-takie paliwo w silniku może zrobić duże ku-ku i dopiero wtedy będą wydatki.

a jeżeli chcesz być pewny to i tak musisz podłączyć się do kompa i to sprawdzić.

 

pozdrawiam wb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość browaarr

to musiał bym dokompa sie podpinac 3 raz w ciagu dwuch tyg ;/ narazie puki jest ok to bede jezdził bo nic sie niedzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to musiał bym dokompa sie podpinac 3 raz w ciagu dwuch tyg ;/ narazie puki jest ok to bede jezdził bo nic sie niedzieje

Jasne, nie przejmuj się, jak cos sie stanie to na pewno to usłyszysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności