Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem dwie używki z których pozyskałem soczewki (dałem do regeneracji) i później z czterech złożyłem dwa.

 

Ja niestety z moich nic nie odzyskam więc będę szukał jakiś w dobrym stanie. A tak z ciekawości zapytam. Ile regeneracja do FL? Co myślicie o tych lampach? http://allegro.pl/prawa-lewa-vw-passat-b5-fl-lift-nie-klejona-europa-i5020678635.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety z moich nic nie odzyskam więc będę szukał jakiś w dobrym stanie. A tak z ciekawości zapytam. Ile regeneracja do FL? Co myślicie o tych lampach? http://allegro.pl/prawa-lewa-vw-passat-b5-fl-lift-nie-klejona-europa-i5020678635.html

60zł od szt. za odbłyśnik soczewki. Wysyłałem same odbłyśniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Panowie mam problem otóż podczas wymiany żarówki w mijania wystrzelił mi i przepadł ten drucik trzymający H7 w soczewce?

Można taką pierdołę gdzieś dokupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Panowie mam problem otóż podczas wymiany żarówki w mijania wystrzelił mi i przepadł ten drucik trzymający H7 w soczewce?

Można taką pierdołę gdzieś dokupić ?

Tam nie ma drucika, jest tylko blaszka/adapter do żarówki H7:

http://allegro.pl/instalacja-mocowanie-zarowki-h1-h7-octavia-ii-lift-i4959728734.html

Chyba, że masz nieoryginalne reflektory.

 

Podpytaj w sklepach motoryzacyjnych-gdzieś znajdziesz. Ewentualnie szroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde tu mnie zaskoczyłeś, z tego co wiem bity w przód nie był, mam po obu stronach taki drut dociskający żarówkę do soczewki, żeby była pod odpowiednim kątem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://www.aukcjoner.pl/gallery/014560635-.html#I10

tutaj widać drucik, nie do końca taki ale coś podobnego.

Bo tutaj lampa przed liftem

Edytowane przez darchitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpowie ktoś jaka jest średnica oryginalnej soczewki w bixenonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety z moich nic nie odzyskam więc będę szukał jakiś w dobrym stanie. A tak z ciekawości zapytam. Ile regeneracja do FL? Co myślicie o tych lampach? http://allegro.pl/prawa-lewa-vw-passat-b5-fl-lift-nie-klejona-europa-i5020678635.html
Witam.Czy kupiłes od tego sprzedawcy te lampy?Ciekaw jestem czy jest wszystko ok z lampami i cała reszta .Jezeli mozesz to podziel sie opinia...!Poniewaz tez mnia czeka wymiana lamp! Niestety:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy kupiłes od tego sprzedawcy te lampy?Ciekaw jestem czy jest wszystko ok z lampami i cała reszta .Jezeli mozesz to podziel sie opinia...!Poniewaz tez mnia czeka wymiana lamp! Niestety:hmm

Tak kupiłem je. Wyglądały bardzo ładnie jak do mnie przyszły. Niestety w jednej był problem z regulacją góra dół. Odesłałem i czekam na razie na ciąg dalszy. W tym tygodniu pewnie wszystko się wyjaśni. Jak już załatwię sprawę do końca to dam znać jak się potoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie jakiej firmy oryginalnie były montowane reflektory w paskach?

I drugie mam uszkodzoną regulacje lampy, śruba się kręci a lampa nie reaguje da się to jakoś zrobić czy złom? Ewentualnie jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie była hella cos mi sie zdaje,co do naprawy sprawdź czy ten plastikowy trybik nie omknal sie na tej swojej osce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem ten plastikowy trybik byl luźny próbowałem obrócić ten metalowy sworzeń kombinerkami ale niecdalem rady. Ile lampa ma śrub i gdzie ich dokladnie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjalem ten plastikowy trybik byl luźny próbowałem obrócić ten metalowy sworzeń kombinerkami ale niecdalem rady. Ile lampa ma śrub i gdzie ich dokladnie szukać?

Jak nie masz nic połamane to dwie na górze , jedna na dole przy kapturku od drogowych a i pod tym gumowym elementem który się wyjmuje z pasa przedniego . I żeby wyjąć lampy musisz zdjąc zderzak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie da radę to naprawić czy szykować się na nowy zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I żeby wyjąć lampy musisz zdjąc zderzak .

Wcale nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że się wbijam nowym problemem ale nie wiem gdzie go zamieścić, chętnie bym utworzył nowy wątek ale nie można :[

Chcę przerobić lampy ponieważ mam w nim wbudowane HIDY :[[

Jak go kupowałem to były już założone, chcę je wywalić i zrobić tak jak powinno być żeby nie oślepiać innych!! :)

Teraz mam takie pytanie czy dużo będzie z tym zabawy żeby je przerobić?

Bądź lepiej kupić nowe reflektory? Poradźcie coś!

A może ktoś już przerabiał to!

Za jakakolwiek pomoc dzięki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę przerobić lampy ponieważ mam w nim wbudowane HIDY

 

Raczej masz włożone same żarniki + przetwornice...

Wyjmij to i włóż zwykłe żarówki jeśli taki efekt będzie Cie zadowalał...

Dużo roboty z tym nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej masz włożone same żarniki + przetwornice...

Wyjmij to i włóż zwykłe żarówki jeśli taki efekt będzie Cie zadowalał...

Dużo roboty z tym nie ma...

 

Tak mam tam włożone żarniki + przetwornice :[

Muszę kupić nowe kostki na żarówki H7 w soczewce i je podpiąć, tak czy siak muszę to zmienić bo przeglądu nie przejdę :(

A jak oglądałem żarówki z Osramu dają podobny efekt a nawet lepszy!! :D

Tylko nie mam pojęcia gdzie to mam wpiąć tę kostkę? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie mam pojęcia gdzie to mam wpiąć tę kostkę?

Przetwornice powinny być podpięte pod kostkę od żarówki H7. Odłączasz przetwornice i już masz kostkę do żarówki. Niczego nie musisz kupować, poza gumowymi kapturkami/osłonami (jeśli są w nich dziury zrobione)... Chyba, że poprzedni właściciel odciął kostki i lutował kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie!! :]

Dzięki za pomoc! :D

Niech się trochę ociepli i to sobie zrobię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności