Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ze względu na dosyć kiepską jakość świateł w passacie (o czym już nie raz była mowa na tym forum) zastanawiam się nad wymianą całych kloszy. Znalazłem na allegro sporo ofert sprzedaży reflektorów soczewkowych. Czy ktoś z Was miał z nimi coś do czynienia? Jak myślicie, warto bawić się w wymianę ?

 

 

pzdr

Krzysiek

 

link do przykładowej aukcji...

http://allegro.pl/item444280609_reflektory_vw_passat_b5_97_black_soczewki_ringi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem takie lampy kilka razy w Passatach, powiem szczerze, ze nie za bardzo mi sie podobaja, efektownie wygladaja ringi ale ogolnie mam wrazenie lekkiej tandety:633: Z tego co widzialem to swieca nawet niezle ale Pasek prezentuje sie z nimi conajmniej dziwnie. Jak to sie mowi o gustach sie nie rozmawia wiec nie bede Cie zniechecal lub tez zachecal, to tylko moja skormna opinia. Przyjrzyj sie jakiemus paskowi z tymi swiatlami i wyrob sobie o tym zdanie:cool:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam te lampy za nie najlepiej pasujące do paska a jeśli chodzi o ringi to mi się kojarzy zaraz z BMW.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie chodzi mi o ich wygląd ale o to w jaki sposób świecą bo jak wiadomo światła nie są niestety mocną stroną pasiaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu74 a nielepiej zainwestowac w cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item449650615_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_00_h7_h7_chrom.html

pewnie auto bedzie sie duzo lepiej prezentowalo i lepiej swiecilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soczewki na pewno świecą lepiej niż zwykłe lampy.:) Te co proponuje Hudzior super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończył mi się przegląd techniczny i musiałem na szybko coś założyć, gdyż ori światła były mocno zmatowiałe, do tego połamane były te śruby do regulacji i efekt był taki, że świeciły na 3 metry .. czyli ogólnie lipa.

 

Dostałem cynk, że w Polcarze można dostać reflektory Depo lub FK, takie właśnie chciałem zamontować, niestety jak przyjechałem okazało się, że są tylko firmy SONAR. Kupiłem i zamontowałem te SONARy ;) Ogólnie montaż nie jest zbyt skomplikowany, obyło się bez zdejmowania pasa przedniego czy innych kombinacji.

Świecą dużo lepiej od moich "uszkodzonych" oryginałów, ale niestety nie mam porównania ze zdrowymi.

Wygląd.. kwestia gustu, mi się podobają, znajomi też mówią, że lepiej przód wygląda (może to czysta kurtuazja hehe ;) )

Jeśli jesteś zainteresowany mogę później wrzucić kilka fotek mojego Pastucha (ciemny granat) z tymi reflektorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj, wrzucaj - zawsze chętni oblukamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy które zaproponował kolega HUDZIOR to lampy DEPO identyczne jak fabryczne ksenony z B5, z tym że na żarówkę H7. Są to moim zdaniem najładniejsze lampy do B5, pomimo iż nie są zespolone z kierunkowskazami tak jak w innych ala "angeleyes". Przestarzały już nieco przód B5 odmienia się nie do poznania. Pomijam niską jakość lamp DEPO, ale podejrzewam że jest porównywalna z innymi podróbami w tej cenie.

 

Fotka mojego poprzedniego paska z takimi lampkami, coprawda ori ksenony ale wyglądem nie różnią się niczym.

 

24341732mc4.jpg

 

47399874px3.jpg

 

48115366ar0.jpg

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie ładnie to wygląda a jeśli faktycznie lepiej świecą to chyba się szarpnę.

dziękuje za sugestie.

 

pzdr

krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak świecą to nie wiem, ja miałem ksenonki świeciły rewelacyjnie. Teraz mam soczewki H7 i jeżdże jak ze świeczkami. Jeśli dobrze pamiętam to kolega KUBELT miał takie soczewki z DEPO, podobno lepiej świeciły niż zwykłe orginały, musiałbyś przeszukać forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz też moje auto w podpisie mam takie lampy co pokazał Hudzior i moje zdanie na temat angeleyes jest takie jak większości czyli kiepskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz cytat kolegi KUBELT wygrzebany z archiwum:

 

"ja miałem w swoim passacie soczewki DEPO, przejechałem z nimi chyba ponad 2 lata i byłem zadowolony - świeciły zdecydowanie lepiej niż fabryczne reflektory."

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grgz

Ja właśnie dzisiaj kupiłem te DEPO dokładnie na tej aukcji, do której daliście link. Mają przyjść jutro. Do końca tygodnia powinienem założyć i wtedy zobaczymy jak świecą. Niestety moje obecne ori lampki do niczego już się nie nadają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja te Depo zakupiłem w czwartek. Zamontowałem w weekend i jutro jadę na ustawienie. Mam nadzieję, że będą ładnie świecić. Kupiłem je z myślą o założeniu do nich zestawu HID za niedługo, także powinny świecić jeszcze lepiej. Zobaczymy. Jeśli chodzi o jakość to jest spoko, montaż łatwy, kierunki pasują do świateł( żarówki w komplecie do kierunków). Wygląd autka świetny. Pzdr.

PICT0826.JPG

PICT0828.JPG

Edytowane przez marcin_B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflektory kosztowały mnie równe 500 zł brutto, kupowane w http://www.polcar.com/

Na tą chwilę mogę wrzucić jedną słabą fotkę z iPhona, ale za to w zacnym gronie :D byłem dziś mocno zaaferowany modyfikacją programu mojego Pastucha, ale to w innym wątku :)

 

Na jutro zrobię lepsze fotki

B5 reflektory.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a oto mój passek. Lampy firmy SONAR za niewielki pinądze ,montaż banalny, efekt jak dla mnie bardzo dobry jak na sumę jaką trzeba zainwestować w tego typu lamy. Śmigam na nich już ponad rok i zero problemu :)

 

Pozdrawiam

19072007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzychu74 a nielepiej zainwestowac w cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item449650615_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_00_h7_h7_chrom.html

pewnie auto bedzie sie duzo lepiej prezentowalo i lepiej swiecilo.

 

Kilka mc temu stałem przed wyborem reflektorów. Wybór padł na te jak wyżej.

Są to jedyne lampy nie oryginalne, które imitują ORI soczewki i tylko z tymi światełkami moim zdaniem Passat B5 wygląda ładnie. Ja brałem D2S.

 

Do tego u mnie doszły przetwornice Denso i palniki Philips D2S ofkors.

 

Polecam.

 

f6702f24e5ebf172m.jpgf1b9dbf7a044c96dm.jpg

Edytowane przez Doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ze względu na znaczne zmatowienie szkieł....

Po drugie ze względu na słabą widoczność w nocy...

 

Nastąpiła zmiana lamp w moim Pasku

 

Nie wszystkim musi się podobać. O gustach się nie dyskutuje. Mnie się podoba a widoczność bez porównania.

1111.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności