Skocz do zawartości
tomaszw

Domykanie szyb i halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym mieć domykanie szyb przednich jak zamkne samochód z pilota. Czy musze cos dokupowac czy jest taka mozliwośc juz w samochodzie tylko nie ustawiona. Co to jest ten moduł komfortu?

 

ps.

Nie mam tez halogenów w przednim zderzaku, montarz kratek ,halogenów to betka, ale czy jest juz instalacja i wystarczy gdzies dołączyc oryginalny wiazke i przełącznik w desce rozdzilczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz jaki masz samochód :D W moim Passacie domykanie szyb działa jedynie kiedy zamkne go kluczykiem (ale kto to robi) natomist przy zamknieciu pilotem szyby sie nie domykaja,nie wiem czy tak powinno byc,ale chyba tak.

 

Sam niebawem dokladam halogeny.Musisz dokupic rzecz jasna halogeny,maskownice i drugi włącznik świateł z opcją na halogeny przód.Niestety nie ma instalacji pod halogeny i trzeba ciągnąć ja od nowa.Ja stawiam samochód do serwisu VW,za cały montaż wraz z "dobudowaniem" instalacji za montaż zaśpiewali mi rozsądne pieniądze - 250 zł.Ja daje swoje halogeny,kratke i włącznik,reszta należy do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tego co zobaczyłem na Zlocie to domykanie szyb można doprogramować przez VAG-a. Fakt że nie w każdym aucie to można zrobić niezależnie od rocznika i modelu ale zależnie od sterownika dlatego wywołuje do odpowiedzi Marka lub innego kolege VAG-owca (Kuczlaw jak się już tego nauczyłeś to nawijaj :hyhy: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mógłby ktoś mi w końcu wytłumaczyć po polsku, jak chłop krowie na miedzy, czy jeśli przy zamykaniu kluczykiem auta szyby mi się domykają, a z pilota nie, to czy mój moduł nie obsługuje opcji z pilota czy trzeba przeprogramować go Vagiem? Generalnie chodzi mi o to czy programuje się domykanie z pilota czy domykanie kluczykiem i pilotem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jeśli przy zamykaniu kluczykiem auta szyby mi się domykają, a z pilota nie, to czy mój moduł nie obsługuje opcji z pilota czy trzeba przeprogramować go Vagiem?

Twój moduł obsługuje ta opcje z pilota ale jest nieaktywna. Kabelek KKL + Motordiag komfort manager załatwi sprawę.

Programuje się domykanie z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pingwin

Witam. Podłącze się pod temat. Mam pasata b5 z 2003 jakiś 1 miesiąc i też mogę domknąc szyby tylko jesli kluczyk jest w zamku. Może ktoś wytłumaczyć jak 10-cio latkowi jak to Kabelek KKL? skąd go załątwie...Co to jest ten Motor Diag? Jak się programuje z kluczyka?

Może jest gdzieś na forum jakiś FAQ któy ominąłem...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz te domykanie jeśli juz jest to w wersji orginalnej nie dokładanej trzeba dłuzej trzymac przycisk na pilocie zamykania centralnego otwieranie szyb lub w drugą strone same się nie domkną pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności