Skocz do zawartości
Gość pawelekk24

bledy abs vag

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelekk24

witam poldaczylem vag i dziwne zeczy dzieja sie jak chcem sprawdzic abs wogule nie odczytuje abs pokazuja sie krzaczki na laptopie i slychac cykanie akies czy to sterownik abs jest uszkodzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema z resetuj komputer pojezdzij troche i podepnij jeszcze raz a wogule to wiecej szczegulów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekk24

pokazuja sie krzaczki przy odczycie sterownika abs i laczy sie ponownie slychac cykanie pod maska kontrolka od abs mruga jakby byl zawieszony sterownik sprubuje przeczyscic wtyczke

 

wyczyszczenie wtyczki nie pomoglo chyba walniety jest sterownik abs albo wina programu odczytujecego polski vag 4,9 passat b4 rok 94

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie na VAG-COM 409-1 wystepuje podczas połaczenia error.Nie idzie się wogóle się połączyć.Myśle że sterownik mam walnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelekk24

okazalo sie ze sterownik mam pod kanapa tylna i mialem zapieczone tylne hamulce po wyczyszczeniu i odpowietrzeniu tylnych hamulcow abs zaskoczyl myslalem ze bedzie git ale pod vagiem jest dalej to samonie odczytuje go z bledami i co chwile laczy sie z nim ponownie kotrolka abs zapala sie tylko na chwile przy zapalaniu samochodu niewiem co moze byc ponoc jak jest sterownik pod kanapa to nic raczej tam sie nie dzieje co mam zrobic

Edytowane przez pawelekk24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrus1

 

Mam ten sam problem w passacie B4 1Z. Vag com wyświetla dziwne znaczki i ciągle słychać cykanie z lewej strony. Abs nie działa i kontrolka się cały czas świeci.

Poradźcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się pod temat, mam ten sam problem, jak sie podłączam vagiem to wyskakują kszaki, nie chce sie połączyć ze sterownikiem abs. Podczas łączenia wyskakuje komunikat ze "zbyt wiele błędów zeby dalej kontynuować" Cały czas nie mam abs'u, wymieniłem pompę abs'u bo byłem pewnie ze to przyczyna ale po wymianie dalej nie da się podłączyć, wymieniłem sterownik pod siedzeniem na inny. Teraz mam inna pompę abs i inny sterownik i nadal nie mam abs'u i nie mogę się podłączyć żeby wykasować błędy. Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co wymieniałes moduł komforu ?

wymien sterownik ABS przy pompie (zimne luty) sprawdz wtyczke do sterownika czujniki i przewody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wymienialem zadnego modułu komfortu tylko sterownik abs'u pod tylna kanapa. Co prawda zapomniałem zaznaczyć ze chodzi o Passata b4 z 95 roku. ABS różni się od tego w B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie generalnie mój problem polega na tym ze podczas łączenia się do abs wyskakuje mi błąd zbyt dużo błędów komunikacji. Wie ktoś może dlaczego tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i nikt tego chyba nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem do wniosku ze to wina vag com-a , pojechałem się podłączyć do sąsiada i bez problemu się połączył i skasował błąd abs. sąsiad ma coś takiego:

http://allegro.pl/item1066150856_tester_delphi_ds150e_skaner_tester_diagnoskop.html

 

+ hp ipaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności