Skocz do zawartości
Gość KRZYCHU303

ROLETA / SIATKA w bagażniku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KRZYCHU303

Posiadam w wersji kombi [ 99'] tylko roletę zwijaną. Chcę dokupić siatkę rozwijaną pionowo. Czy muszę zmieniać raz roletę a raz siatkę. Czy są rolety razem z siatkami w jednym opakowaniu [ zwijarce ] ??? Jak zamontować dokupioną siatkę do rolety w bagażniku ??? Widziałem na ALLEGRO siatkę która była zwijana ???

PORADŹCIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

hey

ja mam u siebie siatke i rolete w 1 "zwijarce" przymocowane jest to do tylnej strony oparcia kanapy (kanapa dzielona i przymocowane jest to do tej wiekszej polowki)

U mnie siatka i roleta jest zwijana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

U mnie roleta bagażnika mocowana jest na półkach w bagażniku a siatka po położeniu oparc foteli jest wsuwana w prowadniczki po zamknięciu "dużej" kanapy blokuje się rolkę siatki bolcem który wchodzi w bok ścianki bagażnika,a potem zamyka się "małą kanapę i włala.

A masz mocowania dosiatki w podsufitce bo bez nich to nici z siatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

Mam otwory do mocowania siatki na bokach podsufitki, w rejonie bagażnika i w rejonie - pomiędzy siedzeniami przednimi i tylnymi. W tylnych fotelach [ 2/3] są faktycznie jakieś 2 mocowania przykręcone śrubami do tyłu tylnych oparć. W boku ścianki bagaznika jest też otwór zabezpieczony gumowym ringiem - na jakiś bolec ??? Ale ta roleta co ją posiadam jest w zwijarce i ona zajmuje dużo miejsca. Gdzie zmieści się siatka ??? Czy trzeba kupić roletę z siatką w jednej zwijarce ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Tak, roleta z siatka w jednej "zwijarce" mocowana jest wlasnie w ten sposob jak opisujesz.

Kup rolete z siatka w 1 "zwijarce" i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Dziura zabezpieczona gumką jest po to by w nia wsadzić "bolec :oczami:

Siatka wchodzi poniżej ,a wyciaga się ja otworem pomiędzy oparciami foteli a roletą bagażnika. :] Wcale nie musi być roleta w jednej rolce z siatką.

 

Wystarczy taka siatka:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=120329847

 

A tak wyglada sama roleta:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=118460603

 

Wsumie pierwsze słysze o rolecie i siatce w jednym elemencie :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

Czyli reasumując : Pełana opcja to zamontowana osobno jakby zwijarka z roletą i poniżej zwijarka z siatką ??? T A K ???

Bardzo dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Takie jest moje zdanie,falis ty masz wszystko w jednym, czy nie sprawdzałeś nigdy bo z wierzchu wyglada to inaczej niż po położeniu oparć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak jest mocowana zwijarka siatki do tylnych siedzeń. Napewno rozetka z gumowym zabezpieczeniem otworu - na bolec . Ile jest tych uchwytów / prowadniczek zakręconych do tylnych siedzeń ??? Ja mam 2 prowadnice przykręcone do tylnego fotela , ten składany [ 2/3 ] . Czy brakuje jeszcze jednego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Dwie prowadnice na dużym oparciu i jedna na małym rolke wsuwa się bodajże od strony prawej ale zaskakuje ona tylko na mocowania dużego oparcia,po postawieniu oparć wsuwamy bolec w otwór o którym była mowa wcześniej, zamykamy małe oparcie i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

To znaczy że brakuje mi jednej prowadnicy na małym siedzeniu [ 1/3 ], bo powinny być 3 [ trzy ] - TAK ???? Można założyć na 2 prowadnice i nie spadnie zwijarka siatki ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli reasumując : Pełana opcja to zamontowana osobno jakby zwijarka z roletą i poniżej zwijarka z siatką ??? T A K ???

Bardzo dziekuje za pomoc.

 

Tak,ja tak mam w oryginale.Oddzielnie jest "zwijarka" z roleta i zwijarka z siatka,tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRZYCHU303, ostatnio dokupywałem siatkę grodziową, nie spotkałem się by były 2 w 1, ale może są...? ja mam w każdym razie oddzielnie. Montaż jest prosty:

1. zdejmujesz roletę,

2. opuszczasz oparcia (2/3 i 1/3),

3. wsuwasz siatkę (link jak podał Dziadek) zobacz zaczepy na obudowie siatki i uchwyty (2) na tylne kanapie (2/3) na 1/3 nie ma - trzeba dopasować,

4. podnosisz tylną kanapę,

5. wsuwasz bolec do dziurki,

6. nakładasz roletę,

i to wszystko.

pozdrawiam

 

ps. siatka grodziowa znajduje się pod roletą, choć na pierwszy rzut oka, powierzchowne spojrzenie nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYCHU303

Bardzo Wam dziekuje za pomoc i poradę. Dzieki za fotkę !!!!

POZDRAWIAM !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wygląda inaczej, siatka znajduje się tuż pod roletą, więc jak jest nawet zwinięta patrząc normalnie, stojąc nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość falis

Witam, narobilem troche zamieszania i chcialbym przeprosic za pomylke, ale jednak u mnie roleta i siatka sa osobno, a nie razem tak jak pisalem w poprzednim poscie. U mnie jest dokladnie tak samo jak u alwika, raz jeszcze przepraszam za niedopatrzenie z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek
:P:wstyd: dokładnie tek jest w każdym pasku :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekki75

koledzy jak by ktos mial siatke do bagaznika to potrzebuje taka do passka fl kombi... pisac na pw, dzieki!!! (siatka pozioma na podlodze)

Edytowane przez jarekki75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zes odkopal .... temat z przed 2,5 roku......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności