Skocz do zawartości
Gość barti23

Prosze o pomoc w wyborze dwumasy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość barti23

Witam wszystkich!!

Oto moja historia przy wcisnientym sprzegle cos mi zaczyna dzwonic jakby metaliczny odgłos. Pierwsza diagnoza to docisk wymieniłem na na orginalne sprzegło (cały komplet ) było ok przez dwa dni zrobiłem może 50 km i znów zaczyna dzwonic wiec oddałem auto spowrotem do warsztatu teraz padło na dwumase. Ponewaz ceny sa kosmiczne szukam dwumasy firmy luk ze stanów. U nas kosztuje 270 funtów a ze stanów orginalne z wysyłka jest ok 180 funtów. Problem polega na tym jaki zestaw naprawczy a raczej jakie koło dwumasowe mam kupic. Mój silnik to 1.8l 20V rok produkcjii 2000 silnik ma oznaczenie APT jest to kombi. Czy ma to byc DMF043 a może inne ? Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad kołem zamachowym firmy SACHS moim zdaniem tańsze i lepiej wykonane. I jeszcze jedna uwaga w stanach niema funtów a z przesyłką z stanów bywa różnie w zależności od humoru celnika żeby ci nie doszło cło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti23

Alkarn dzieki za odpowiedz dla mnie nie ma różnicy moze byc i sachs ale potrzebuje rozpiske jakie koło zamachowe do jakiego auta. Nie chce kupic nie pasujace. Przeorałem google i nie moge znależc jednoznacznej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj numer budy na private to sprawdzę po podwozu :)

 

Oryginał cześć to nr.058 105 266 i 058 105 266H zamienia się to na numer luka 415 0030 10 oraz Sachs 2294 002 144. Jeszcze jeden numer luka, 415 0139 10 ale to kolo zamienia się z oryginalnym 058 105 266H, ale mi wychodzi, że to kolo było montowane 11.2004R

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem ceny do mojego - w serwisie prawie 500 w eurocarparts coś koło 200 powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti23

Ceny sa następujące:

 

Eurocarparts - 236 + vat ( luk albo sachs, do wyboru )

Lloyds - 267 z vat ( luk)

GSF - 264 z vat ( luk albo sachs do wyboru)

 

W CityGate autoryzowana siec dealera VW krzykneli mi 1450 za naprawe i to nie złotych polskich a funtów.

Edytowane przez barti23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności