Skocz do zawartości
rafal0584

Zarnik nie pali- Co to za przyczyna bo ja zglupialem????

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobilem wszystkie mozliwe opcje- problem wyglada tak...postaram sie napisac w miare jasno....mam zamontowane xenony (przetwornice i zarniki) ...z lewej strony (patrzac z pozycji kierowcy) nie swieci zarnik (prawa strona oki), prad w kostce wchodzacej do przetwornicy jest 12v, przelozylem przetwornice bo myslalem ze padla, niestety na drugiej przetwornicy tez nie swieci, no to mowie sobie zarnik padl, ale podpialem zarnik pod zasilanie i przetwornice prawego reflektora i...pali ....takze nie mam pojecia co jest grane?????? przetwornice ok, zarniki ok , prawa strona swieci, lewa nie a prad na kostce do przetwornicy jest ok .....ktos ma pomysl...bo mi sie wyczerpaly

Edytowane przez rafal0584

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może styki w kostce są jakieś lewe albo luźne czy coś ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem o tym...jutro sprawdze, jak miernikiem dotykam to oki ale kto wie...wszystkiego musze sprobowac chociaz juz pomalu mi sie pomysly koncza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo - zmień temat zanim Ci go ktoś do śmietnika przeniesie...

secundo - nie podłączasz odwrotnie do drugiej przetwornicy tego żarnika? Nie robisz zwarcia zamykając/zaginając kabel w kostce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczam identycznie, zwarcia nie robie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany..az mi sie sie z siebie samego smiac...okazalo sie ze.... zdolny poprzedni wlasciciel (lub ktos kto mu to robil) zamienil kable i kostke wystarczylo wpiac odwrotnie w przetwornice...chociaz jest ona tak zrobiona ze pasuje tylko w jeden spsob, no ale na sile sie dalo i zarnik ozyl.... temat zamkniety :)

aha potrzebuje jeszcze zamek w drzwi kierowcy..gdzie to znajde???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności