Skocz do zawartości
JurekW

Oznaczenia silników 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałes kod skrzyni biegów? Będzie wiadomo jaka masz włozona skrzynie. Dzięki temu coś wykluczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Odpowiedziałeś na posta sprzed półtora roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Passata 3BG z 2001r. 1.6 ALZ lecz silnik (słupek) uległ uszkodzeniu, i w związku z tym zakupiłem używany silnik z 2004r. także o oznaczeniu ALZ jednak ten nowszy miał już inną głowicę - inny wałek rozrządu i czujnik położenia wałka nie przy kole zębatym lecz po przeciwległej stronie po lewej. Czy jest możliwość, żeby sam słupek także się różnił? Chcę zrobić zamianę słupka ale nie wiem czy na 100% będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Czy w passacie B5 FL wystepował silnik 1.8 T o oznaczeniu AUM ?

AUM ma fabrycznie wtryski 320cc i Turbo K-03s.

 

czy może jest pochodna tego motoru w passacie ?

 

Bede wdzieczny za info :)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do wymiany silnik i turbo w passacie 1.8t AWM wer usa. Problem z tym ze wcale nie ma tego motoru, blizniaczych AWT tez mało. Ktore oznaczenie silnika bedzie jeszcze pasowac p&p?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast silnika APU mogę wstawić ABN lub ABE?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem tu nowy jak popełnienia jakąś gafe to przepraszam. Nabyłem niedawno Passata b5 niby z silnikiem ahu ale musiałem ostatnio wymienić IC i dopatrzyłem się że silnik był zmieniany. Na słupku jest oznaczenie Afn a osprzęt ma ahu tzn turbo i kolektor

Edytowane przez Stempos1980
Dodanie dalszej części posta. Czy to będzie normalnie jeździć bezproblemowo. Proszę o odpowiedzi. Szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności