Skocz do zawartości
robertpas

Adaptacja modułu drzwi kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można dopasować poprzez VAG-a moduł w drzwiach kierowcy . Mam problem ponieważ ktoś wymieniał drzwi i wsadził moduł(ten przy silniczku) z listopada 99r (kod zczytany VAG-iem .....3A 0002r) a powinien być moduł z grudnia 98r ( z oznaczeniem ....3C 0001r) . Moduł komfortu to J0959799 AH 3C Zentral - SG Komfort 0001. I przez to nie działa mi zamek kierowcy z centralnego oraz lusterko kierowcy. Czy jest jakiś sposób na adaptację takiego modułu czy trzeba podmienić na starszy. Po czym poznać taki moduł bez podłączania go do VAG-a czy to ten właściwy -- jakieś nr. katalogowy ?. Miał ktoś styczność z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokazuje jakieś błędy komfort, że nie może się skomunikować z zamkiem?

 

Kto wie co masz wsadzone, może z jakiegoś anglika moduł ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak . Żadnych błędów nie wyświetla w opcji modułu konfortu. Jak robię test urządzeń to wyświetla po kolei:

 

1. 1J0959799 AH 3C Zentral - SG Komf. 0001

 

2. 1J1959801 3A Torsteverger FS 0002r (to jest ten od drzwi kierowcy)

3.1J1959802E 3C Torsteverger BF0001r (drzwi lewe przednie)

4.1J4959811D 3C Torsteverger HL 0001r

5. 1J4959812 3C Torsteverger HR 0001r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie udalo.musialem wymieniac ze starego bebechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł już wymieniłem na oryginalny taki jak powinien być a dalej problem pozostał

Dodatkowo jescze brak zasilania na podgrzewacz lusterka.

Jest ktoś na tym forum kto mi pomoże ??

Jakieś sugestie mile widziane...

Edytowane przez robertpas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł już wymieniłem na oryginalny taki jak powinien być a dalej problem pozostał

Dodatkowo jescze brak zasilania na podgrzewacz lusterka.

 

Trzeba zakodować ten moduł. Programem VDC_PRO lub innym, który umie zapisywać do eeprom. Któryś z bitów steruje tym , czy jest opcja grzania lusterek czy nie.

Poszukaj na forums.tdiclub.com, tam było dużo na temat kodowania (składanych lusterek, elektrycznych szyb, lusterek, alarmu.. itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności