Skocz do zawartości
Kacza

Jakie rodzaje DIOD LED podswietlenia w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcial bym sie dowiedziec jakie rodzaje(jakie maja symbole) DIOD LED sa w passacie b5. Chcial bym zmienic podswietlenie z tandetnego zielonego jakie mam teraz na czerwono niebieskie tylko potrzebna mi informacja jakie diody mam kupic zeby tylko rozbierac i zmieniac . Chce zmienic komplet czylli nawiewy(ktore i tak nie dzialaja:-|), licznik, pokretla do regulacji nawiewu, podgrzewanie szyby, itp .. po prostu wszystko . Bede meeega wdzieczny za takie info

 

POZDRAWIAM :)

 

PS. PROSZE ADMINOW O NIE WYWALANIE TEGO WATKU PONIEWAZ NIE DOWIEDZIALEM SIE CO MAJA BYC ZA DIODY UZYTE A TEMAT JUZ WYLADOWAL W SMIETNIKU ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gks1

Witam.

Starałem sie znaleźć na necie miejsca gdzie można by kupić te żaróweczki PA6-6 do nawiewów bo moje padły, ale jakoś nic nie moge znaleźć. Może ktoś wie, gdzie w okolicach Bytomia lub Tarnowskich Gór można by je kupic? Ewentualnie jakiś sklep internetowy? Dzięki za każdy "cynk" Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zmianą koloru nawiewu będziesz miał problem. Tam znajduje się zwykła żaróweczka. Kolor podświetlenia nadaje tam taki zakręcony plastik. Zatem musiał byś wymienic te plastiki, co raczej wiąże się ze zmianą kratek nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Starałem sie znaleźć na necie miejsca gdzie można by kupić te żaróweczki PA6-6 do nawiewów bo moje padły, ale jakoś nic nie moge znaleźć. Może ktoś wie, gdzie w okolicach Bytomia lub Tarnowskich Gór można by je kupic? Ewentualnie jakiś sklep internetowy? Dzięki za każdy "cynk" Pozdrawiam!

Oprawa z żarówką 3B0 919 243 B - ASO VW lub Skoda ( komplet nawiewów 3 szt ).;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takie żarówki kupiłem w zwykłym sklepie motoryzacyjnym. Przyczym było ich bardzo ciężko polutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności