Skocz do zawartości
ziom3476

Tapicerka drzwi przednich z 3BG do 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś może czy tapicerka drzwi przednich z 3BG będzie pasowała do 3B. Czy jest jakaś różnica ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ameryki nie odkryje, ale w 3BG masz dwa magiczne przyciski w tapicerce lewych drzwi-do otwierania wlewu paliwa i otwierania klapy bagaznika-nie ma ich w 3B. Nie wiem tez, jak mocowanie (umiejscowienie srub i zatrzaskow) boczkow i oswietlenie, ale wymiary boczkow beda raczej takie same.

Takze po przekladce boczkow z 3BG do 3B bedziesz mial tylko dwa przyciski, ktore nie beda niczego obslugiwac ;) Chyba, ze znajdziesz dla nich jakies zadania (np. odciecie zaplonu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa przyciski są mi potrzebne i właśnie dlatego chcę wymienić tapicerkę. Mam w planach montaż podłokietnika z 3BG w którym nie ma miejsca na standardowy przycisk wlewu paliwa a dziury raczej nie będę robił i chcę zrobić to tak jak jest w 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te dwa przyciski są mi potrzebne i właśnie dlatego chcę wymienić tapicerkę. Mam w planach montaż podłokietnika z 3BG w którym nie ma miejsca na standardowy przycisk wlewu paliwa a dziury raczej nie będę robił i chcę zrobić to tak jak jest w 3BG.

 

w takim razie będziesz musiał pociągnąć instalację w drzwi do guzika otwarcia klapki wlewu paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociągnięcie kabli to nie kłopot (są tylko dwa), ale muszę wiedzieć czy tapicerka podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pociągnięcie kabli to nie kłopot (są tylko dwa)

 

sa 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sa 4 :)

 

Wydawało mi się że dwa, ale jak 4 to nie robi różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tapicerka jest taka sama,variant i sedan się różni tylnymi drzwiami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się że dwa, ale jak 4 to nie robi różnicy :)

 

kolejne dwa to pewnie podswietlenie guziczka :) tak tylko po kolozensku napisalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B i 3BG Przednia tapicerka jest rozmiarami identyczna (minimalna różnica w fakturze plastiku) tylnia tapicerka Variant 3B i 3BG górna listwa tapicerki jest inna i nie spasuje się będzie odstawać (lutownica i nożyk w rękę i można przełożyć górną listwę z 3B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem lekko zmodernizować tą tapicerkę co już mam. Dorobiłem stelaż ze sklejki i obiłem czarną skórą.

 

 

344448b824.jpg

Edytowane przez ziom3476

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylnia tapicerka Variant 3B i 3BG górna listwa tapicerki jest inna i nie spasuje się będzie odstawać (lutownica i nożyk w rękę i można przełożyć górną listwę z 3B)

Odgrzeję problem

Mam pytanie,czy ta część tapicerki obszyta skórą lub welurem po oddzielemiu od reszty tapicerki plastiku będzie pasowała od 3bg do 3b?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dało się bez cięcia oddzielić tej materiałowej/skórzanej części :/

Rozdzielenie to nie problem,element ten jest zgrzany z boczkiem i zgrzewy trzeba delikatnie odłamać, usunąć a nową część boczku zgrzać w tych samych miejscach.

Chodzi mi o to czy wymiary tego elementu tylnych drzwi są identyczne w b5 przed i po lifcie,bo z tego co wyżej czytałem jest problem z pasowaniem całości.

Edytowane przez kmdm24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to czy wymiary tego elementu tylnych drzwi są identyczne w b5 przed i po lifcie,bo z tego co wyżej czytałem jest problem z pasowaniem całości.

 

elementy w materiale czy skórze są takie same w sedanie i variancie, róznica jest tylko w samej górnej części tapicerki nota bene, którą też można oddzielić na łączeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam znowu z tym samym pytaniem,mianowicie jak to wkoncu jest z ta tapicerka chce kupic skorzany od fl-a lewy przod ale czy podejdzie bez zadnych przerobek plug & play?

Dodam ze przelaczniki i lampka to nie problem ida i tak do wykorzystania ale sam boczek czy juz ktos przekladal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B i 3BG Przednia tapicerka jest rozmiarami identyczna (minimalna różnica w fakturze plastiku) tylnia tapicerka Variant 3B i 3BG górna listwa tapicerki jest inna i nie spasuje się będzie odstawać (lutownica i nożyk w rękę i można przełożyć górną listwę z 3B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dziwne dla mnie poniewaz kupilem na portalu aukcyjnym :) i musialem odeslac, po zalozeniu okazalo sie ze jakos byl wiekszy tu przy lusterku i cos mi sie wydaje ze to byl od kombi wlasnie chodzi o ta gorna zecz boczka ,cos drzwi nie moglem domknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to dziwne dla mnie poniewaz kupilem na portalu aukcyjnym :) i musialem odeslac, po zalozeniu okazalo sie ze jakos byl wiekszy tu przy lusterku i cos mi sie wydaje ze to byl od kombi wlasnie chodzi o ta gorna zecz boczka ,cos drzwi nie moglem domknac

Dokładnie. tak jak opisałem wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności