Skocz do zawartości
lukas63

Lista zaufanych sprzedawców

Rekomendowane odpowiedzi

To jest temat gdzie dzielimy się informacjami w jakich komisach kupiliśmy nasze Passaty w Europie Zachodniej i mamy przeświadczenie, że te właśnie miejscówki charakteryzują się uczciwością, rzetelnością, profesjonalnym podejściem do klienta jak i niekręconymi samochodami (nie każdy Turek przecież jest zły). Mam nadzieję, że ten temat pomoże wielu osobom w kupnie swojego Passata poza Polską.

 

Wpis powinien wyglądać tak:

 

- Nazwa

- Adres

- Telefony

- Strona www jeżeli jest

- Dlaczego oceniamy pozytywnie ten komis (można opisać naszą historię zakupu, czy mieliśmy jakieś zniżki albo bonusy w postaci zimowych opon, czy jest kontakt mailowy, czy można było się dogadać po ang. albo w jakimś innym języku, czy podawali telefonicznie nr vin, czy pomagali przy załatwianiu formalności w urzędzie komunikacyjnym,etc)

 

Wszelkie dyskusje będą usuwane.

Edytowane przez lukas63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.jordan-automobile.de

 

Co prawda nie Passata ale Audi A4 kupował znajomy w tym komisie, a wcześniej Opla Vectrę i Corsę i za każdym razem był zadowolony z tego komisu i nie miał żadnych problemów :) Kontakt z tym serwisem znajduje się na stronce. Sam przymierzam się do zakupu jakiegoś autka w tym komisie także mogę go polecić!

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego Paska kupiłem między Hamburgiem a Bremen. To jest adres http://www.autohus.de

Profesjonalna obsługa. Można swobodnie pojeździć po placu autami jakie się wybrało do oglądania. To był mój pierwszy taki autoplac, którego nie prowadzą Turasy, i na którym stoją auta, które nie są odpicowane!! Ja trafiłem na bardzo dobry egzemplarz więc mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

We wtorek wróciłem z Niemiec, świeżo zakupionym paskiem...mogę polecić auto-komis, w którym dokonałem zakupu:

Nazwa: AutoExpo Deutsche Auto-Markt GmbH

Adres: Industriestr. 6, DE-35394 Gießen (60km od Frankfurtu n/Menem)

tel: +49 (0)641 943610

www: http://home.mobile.de/home/fahrzeuge-autoexpo.html (stronka na mobile.de) oraz http://www.autoexpo.de

 

Poważna, duża firma (ponad 1000 aut w ofercie, dużo VW i Audi). Głównie auta poleasingowe, nieodpicowane - jeśli auto jest po stłuczce jest to zaznaczone na wydruku, który dostaje się przy oglądaniu auta. Rozmawiają po angielsku, jest też możliwość porozmawiania na miejscu po rosyjsku (kilku pracowników to Rosjanie). Pomagają w załatwianiu formalności.

Minus: auta rozłożone są w 2 lokalizacjach, droższe w głównej siedzibie, tańsze około 20km od głównej siedziby. Niestety w tej drugiej jest problem z jazdami testowymi (trzeba się mocno napocić żeby dali się przejechać)-normalnie wiozą auto na lawecie do siedziby, dają tablice i wtedy można jechać - problem w tym, że lawetę trzeba zamawiać z wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u DANIEL AUTOMOBILE Frankfurt Am Main - wystarczy wstukać w google i jest.

Szukałem długo autka, zadzwoniłem i gość nie był chętny do negocjacji - twierdził, że wie, co ma i nie puści półeuro. No trudno, pojechałem i tak. Na miejscu, co było dla mnie ważne załatwił za mnie TABLICE i UBEZPIECZENIE na powrót do Polski, zmienił za mnie opony na zimowe (byłem po autko końcem stycznia). Obsługa bardzo miła, choć obok sprzedawał auta jakiś Turas, a ich tam jak piachu. Gość bardzo poważny w rozmowach, rzetelny, wszystko legalnie z pieczątką i podpisem. W PL od razu auto do ASO i wszystko się zgadza a na przeglądzie technicznym potrzebnym do rejestracji auta w Polsce, facet nie mógł uwierzyć ile dalem za auto i że jest w takim stanie, to też mnie ucieszyło i jeżeli nic nie wyjdzie, o czym nie wiem, to wybiorę się do Daniela po Passka jeszcze raz :) Autek ma zawsze ok.20 z groszem szt. ale większość to Passki B6 :) Co do rabatów... Rozmawiając ze Sprzedającym już o finalnej cenie, doszliśmy do rabatu na poziomie 250 Euro, ja się cieszyłem, no ale co z oponami? Zaproponował 50 Euro rabatu + 4 nowe ziomowe Continentale rozm. 205 do mojego Passka :) DOPIERO SIĘ UCIESZYŁEM, gdyż 1szt w PL to koszt 398zł. Oglądałem kilka Passków, wszystkie miały książki serwisowe, komplet dokumentów i kluczyków. Auto było widać odkurzane w środku, ale z zewnątrz normalne - niepicowane i nabłyszczane jak u innych.

 

 

Pozdrawiam (jak coś, proszę pytać na PW)

 

 

DALEJ POLECAM TEN KOMIS - Kupiłem drugiego Passata u tego człowieka, troszke w ciemno jechałem, ale słowa Sprzedawcy potwierdziły się w Polsce w ASO i u innych mechaników, na przegladzie technicznym! POLECAM!

 

Sprzedający przeniósł biznes do Monachium (wystarczy wpisać DANIEL AUTOMOBILE Munchen w google).

 

Jeśli znajdę u Niego kolejne auto, które mi się spodoba to pojadę ;)

Edytowane przez biszkopt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrebar
Rozmawiałem z p. Andrzejem jakiś czas temu jak szukałem nowego autka. Zaoferował mi nissana w "bardzo dobrym stanie", jednak przy oględzinach okazało się że auto wyglądało dużo gorzej niż wynikało to z opisu i zrezygnowałem.

 

Witam,

-sławekm65- " trochę " jesteś nieuczciwy w tym wpisie o mnie :( albo po prostu ignorantem wychowanym na autach z giełdy samochodowej lub ich zdjęciach z alledrogo

Zadzwoniłeś bo szukałeś niedrogiego Paska w kombi ....ja Ci powiedziałem ,że Pasiatego nie mam "na podorędziu" gdyż w zasadzie sprowadzam tylko na zamówienie a w przypadku taniego auta taka operacja nie zawsze jest uzasadniona ekonomicznie ale może Cię zainteresuje Primera P-11 bodajże 2.0i w kombi ( 98 czy 99 r nie pamietam ) chyba srebrna to była w oryginalnym stanie i przebiegiem od 1go właściciela , która to dopiero co przyjechała z Niemiec

Dla Twojej wygody wysłałem kuzyna pod ABC koło rynku Bałuckiego abyś sobie ją obejrzał .

Przyjechałeś starym Paskiem "policjantem" .....ogledziny rozpoczeły i zakonczyły się na obejrzeniu P-11 z wierzchu .... nie odbyłeś nawet jazdy próbnej ....po prostu Twoje oczy nie przełknęły widoku kilku zalążków rdzy czy rys ( co w tak wiekowej niepodpicowanej P-11 dla mnie jest normą )

Było to parę lat temu i nikt nikomu nic nie obiecywał ani się zobowiązywał ....ot po prostu ziomal - blisko - niech sobie zobaczy.....

,,,,zresztą owa P-11 do dziś jest w rękach znajomego , który ją tłucze niemiłosiernie - stawiając dom pod Gdańskiem :)

 

---------- Dodano o 10:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:29 ----------

 

Co do POLECANEGO w Niemczech przez usera - zoozka- sprzedawcy z Giessen AutoExpo POTWIERDZAM - godna polecenia Firma ( mają również panią mówiącą po Polsku ) tu można dzwonić ;

Sophie Lyamin

Tel. +49 – (0)641 – 94361-54

Fax +49 – (0)641 – 94361-50

 

jedyna poważna wada przy zakupie dla przeciętnego Kowalskiego jest taka,że od tego roku przyjmują płatności za auto tylko przelewem przez konto .

 

ponieważ jestem od lat userem tylko Forum bez-wypadkowe.net to i ten mój post tu u Was będzie jedynym ( za pośrednictwem i pomocą Waszego usera ) .....a tych co chcą się czegoś więcej dowiedzieć o rodzimym rynku aut używanych zapraszam do choć pobieżnej lektury bez-wypadkowe.net

 

PS;

Myślę, że nie jeden z Was jeździ Pasiatym z lat 95-96 w TDi 110PS kupionymi u handlarza tymi autami spod Łodzi z przebiegiem < 200tys km ......nawet nie chcecie wiedzieć ile takie auta miały naprawdę nakulane .

 

pozdrawiam miłośników i właścicieli Pasiatych .

 

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

-sławekm65- " trochę " jesteś nieuczciwy w tym wpisie o mnie :( albo po prostu ignorantem wychowanym na autach z giełdy samochodowej lub ich zdjęciach z alledrogo

....

OK, ale mój dwa razy starszy pasek wyglądał dużo lepiej. Prawdą jest że auto nie spełniło moich oczekiwań, nie mniej NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z PANA STRONY Z ŻADNĄ PRÓBĄ OSZUSTWA co wyraźnie podkreślam. Po prostu mamy odmienne kryteria oceny stanu technicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności