Skocz do zawartości
Gość Sherman997

czy sa podswietlane przyciski do klimatyzacji ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sherman997

witam mam takie szybki pytanie czy w pasacie b4 te dwa przycieski do klimy sa podswietlane tzn czy jak włacze klime czy przycisk powinien sie podswietlic powiedzmy na czerwono czy nie ?? czy tylko lekko nazielono jest poswietlony jak reszta deski bo u mnie sie nie podswietla wogóle a wiem ze w audi sie podswietla. i ewentualnie jak wymienic zarówke POZDRAWIAM

 

pomocy :) wystarczy napisac czy jest podswietlane czy nie bo musze deske poskładac :)

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk AC i Cyrkulacji Lekko świecą na czerwono a jak są wciśnięte to jasno czerwono (klimatyzacja manualna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherman997

hmm a um nie własnie nie swieci na czerwono . moze ktos wie na forum jak sie to wymienia. ??moze to nie takie wazne ale czasem zapominam wyłaczyc klime i rano sie dziwie dlaczego mi ogrzewanie nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk AC świeci lekko na czerwono a jak go wcisne to na jasno czerwono tak jak u Marcina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie czerwono? Toż to żółtawe jest. Do czerwonego to chyba ma z 500 odcieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym okreslił jako takie pomarańczowe chyba ;)

a działają tak jak pisze Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie pomaranczowo-zolte sa haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też świecą po wciśnięciu. Musisz wymienić żarówki. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherman997

wumieniał ktos kiedys te zarówki ?? wyciagnałem ten przełacznik i wydaje mi sie ze nie da sie wymienic.ale nie robierałem gow mak wiec nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wlutować żarówkę nową. Nie lutuj tylko 1,2w jak ja kiedys w b4 poprzednim. Spaliło mi przekładnie od pokręteł. Musi być 0,8 w ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherman997

a dziekuje wiec musze rozebrac i tak jak piszesz wlutuje nowa tylko moze diodowa odrazu i bedzie spokuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dioda raczej świeci do przodu a tam jest takei rozwiązanie że żarówka musi świecić na boki- jak chcesz tylko wymianę to żarówka a jak chcesz mieć diodę to musisz "światłowody" przerobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności