Skocz do zawartości
Gość pawlicki

1.6 ARM problem z odpalaniem i czujnikem wału

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawlicki

wiec tak kupilem passata 1.6 99 r wiadomo jak sie kupi to wymieniamu mu płyny ustrojowe paski

wymieniłem mu również pasek rozrządu ze niby znajomy mi go wymienil i ok

po jakimś czasie autko zaczeło poszarpywac ale bardzo delikatnie tak jak by skrzynia miała delikatne luzy nastepny objaw większe spalanie mówie tak nie może byc do gazowania paliło 12l na 100 po gazie no tak jak było do tej pory az do dzis nie moge zapalic czujnik obrotów wału czujnik halla czy jest taka możliowść zeby ten ciołek zle założył mi pasek rozrządu a zapomniałem dodac ze w miedzy czasie podłączylem go do vag-a jak gaz założylem i pokazał do wymiany czujnik wału wiec jest nowy i nadal pokazuje do wymiany .... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

groch z kapustą! :)

używaj przecinków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki

no to jeszcze raz zmieniłem pasek zaczął spalac 12 l na 100km i poszarpywać zagazwoałem autko po gazie nie bylo nic lepiej i gorzej miałem trudnośći z odpalaniem sprawdziłem wagiem i był uszkodzony czyjnik na wale wymieniłem jakis czas było ok czyli stan taki jak po wymianie paska ale dzis zeby odpalic graniczy z cudem długo kręce w vagu pokazuje czyjnik halla czyjnik na wale wiec moje pytanie czy byla taka możliwość zje założonego paska poniważ na wiencu tez sa cech które odczytuje czujnik wału stad moja dedukcja w tym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość st.kpr.rad

sprawdzales czy podaje wogole iskre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlicki

podaje przynajmniej tak mówi mechanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość st.kpr.rad

lepiej sprawdz sam wyciagnij swiece i poloz je w miejscu gdzie beda mialy dobra mase a bedziesz wiedzial- przewaznie jest tak ze problem tkwi w szczegolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności