Skocz do zawartości
makaron11

Włącznik świateł, system DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem w usa Passata 2007r. 2.0T. Własnie moj samochod jest w drodze do PL i mam do was pytanie na temat włącznika świateł i systemu DRL. Mam zamiar zamontowac swiatło przeciw mgielne tylne, i nie chcialbym wstawiac dodatkowych przełączników, czy jezeli kupie zwykły włącznik świateł robiony na rynek europejski to czy bedzie bez problemowo działał ten system DRL czy moze do tego systemy trzeba jakis specjalny włącznik z takim systemem. Dziekuje za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam makaron 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, było już gdzieś na Forum, z tego co pamiętam większych problemów z tym nie było, ale sprawdź lub poczekaj aż ktoś kompetentniejszy napisze ;)

 

PS. Ja mam też DRL ale nie przerabiałem.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę, było już gdzieś na Forum, z tego co pamiętam większych problemów z tym nie było, ale sprawdź lub poczekaj aż ktoś kompetentniejszy napisze ;)

 

PS. Ja mam też DRL ale nie przerabiałem.

 

Pozdrawiam,

 

a mozna wiedziec jak uporałes sie z przeciw mgielnym ?:D czy moze nie robiles przeciw mgielnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie robiłem. Ale to dobre pytanie. Pojawia się moje pytanie: czy przeciwmgielne jest wymagane?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie robiłem. Ale to dobre pytanie. Pojawia się moje pytanie: czy przeciwmgielne jest wymagane?

 

Pozdrawiam,

Tak jest wymagane, ja planowalem wsadzic jakas dużą diode led w lampe w klapie bagaznika lewa strona. Musze przmyslec kweste przeciwmgielnego, moze jedynie wymienie kierunki na pomaranczowe bo juz zakupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest wymagane, ja planowalem wsadzic jakas dużą diode led w lampe w klapie bagaznika lewa strona. Musze przmyslec kweste przeciwmgielnego, moze jedynie wymienie kierunki na pomaranczowe bo juz zakupilem.

 

Ale po co LED. Mozesz kupić czerwoną żarówkę 21W. Później zamienić tylko piny w Bordnetzu i przekodować go, że jest jedno światło p.mgielne. No do kompletu brakuje jeszcze włącznika.

Jak ktoś się uprze to można to na jakimś zwykłym przełaczniiku i bez ingernecji w kabelkach przy Bordnetzu zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności