Skocz do zawartości
Gość dula

Glośna praca silnika po przejściu 2000 obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dula

Witam , posiadam passata 1,9tdi 1994 r sedan ,, kupiony dwa tygonie temu ,problem jest taki że przy zwiekszaniu obrotów powyżej 2000 słycha tzw buczenie i strasznie wzrasta głośnośc silnika ,, czym to może byc spowodowane ,, rozumiem że od 2000 obr włacza się turbo ale utrzymując obroty powyżej 2000 silnik jest strasznie głośny , dzwiek taki jak by dyfer chuczał , przy jeżdzie jest tak że 120km/h tj 2100 obr i jest problem gdy tylko spadnie poniżej 2000 cisza,,,??????? z góry dziekuje za odpowiedż

Jeszcze bym zapomnial po podłączenie kompa pokazuje usterke czujnika temperatury paliwa ,, i ogolnie autko jest mułowate ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KoNdoR

ja mam podobny problem a w tych linkach jakos nei widze rozwiazania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w benzyniaku, tez buczy ale tylko pewnym zakresie obrotów. Miedzy 105 a 120 jest buczenie, ale powyzej 120km/h jest juz fajnie. Tylko ze u mnie to chyba wydech tak ze mna pogrywa. Póki jest cały nie będe go ruszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dula

Może ktoś opisze zasade działania turba???????? i jakie podzespoły wliczamy ,, co to jest interkoler??????? temat diesla jest dla mnie nowy i stąd takie może głupie pytania,,,

pozdrawiam i dziekuję za jakieś informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś opisze zasade działania turba???????? i jakie podzespoły wliczamy ,, co to jest interkoler??????? temat diesla jest dla mnie nowy i stąd takie może głupie pytania,,,

pozdrawiam i dziekuję za jakieś informacje

Wszystko masz ładnie opisane, klikasz w niebieski wyraz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw :584: nie ladnie nie ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dula

To już pochłonołem ,, ale dalej mam pytanie czy turbina może wydawac takie głośne dzwieki ,, po 2000 ,, to nie jest dwizd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności