Skocz do zawartości
Marcin2425

zostalem oszukany przez serwis?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wymieniali mi dzis rozrzad w silniku 1,9 tdi (AHU),i do naprawy doliczono mi uszczelke pod pokrywa zaworow, czy jest fizycznie mozliwy dostep do niej podczes wymiany rozrzadu w tego typie silniku czy poprstu zostalem nabity w butelke, nic nie wymieniano tylko doliczono sobie do uslugi?

Ogolnie zaplacilem 1000 zl za czesci plus robocizna w Q-servisie a wymieniono w miom aucie:

- kompletny rozrzad ( pasek plus dwie rolki)

- uszczelke pod pokrywa zaworow

- oslone w przeglubie w przednim kole od strony kierowcy

- lozyko w przednim kole od strony pasazera.

Wg Was duzo zaplacilem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

dużo nie dużo, ważne czy zlecałeś im te naprawy. Jeśli nie, to zrobili to bezprawnie i nie mają prawa żądać od Ciebie złamanego grosza. Jeśli kazałeś im to zrobić, to cena nie jest wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedrona, hej, zlecalem wszystkie oprocz tej nieszczesnej uczelki, ktora rzekomo nadawala sie do wymiany( starej mi nie pokazano) dziwne ze w ogole nic oleju nie bral a w garazu na ziemi tez nie ma zadnych sladow po oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedrona, hej, zlecalem wszystkie oprocz tej nieszczesnej uczelki, ktora rzekomo nadawala sie do wymiany( starej mi nie pokazano) dziwne ze w ogole nic oleju nie bral a w garazu na ziemi tez nie ma zadnych sladow po oleju.

 

Lepiej, ze sami wymienili nizj ak bys musial za miesiac przyjezdzac do serwisu bo uszczelka "pojszła".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

jeśli nie zlecałeś, to na Twoim miejscu kazałbym im albo pokazać starą uszczelkę i podać powód, dla którego została wymieniona albo założyć ją spowrotem i zwrócić kasę. Jest to bezprawne działanie i może zostać potraktowane jako zwykłe naciąganie. Z wymianą czegokolwiek powinni poczekać na Twój przyjazd lub wziąć od Ciebie numer kontaktowy i telefonicznie poinformować Cię o zaistniałej sytuacji (oczywiście przed wymianianą a nie po:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- kompletny rozrzad ( pasek plus dwie rolki)
A pompa wody ?? :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
biedrona, hej, zlecalem wszystkie oprocz tej nieszczesnej uczelki, ktora rzekomo nadawala sie do wymiany( starej mi nie pokazano) dziwne ze w ogole nic oleju nie bral a w garazu na ziemi tez nie ma zadnych sladow po oleju.

 

Lepiej, ze sami wymienili nizj ak bys musial za miesiac przyjezdzac do serwisu bo uszczelka "pojszła".

zgodnie z tą zasadą powinni Ci "całe" auto wymienić, bo coś się może za pół roku popsuć.

 

A pompa wody ??

 

w tym silniku pompa wody nie jest "na rozrządzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilex

dlaczego w temacie piszesz ze zostałes oszukany jak nie jesteś pewien.

Ile zapłaciłeś za tą uszczelkę? Nie zmienia to faktu że powinni zadzwonić i zapytać

Jaki to serwis ,chyba nie ASO coś za tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
Jaki to serwis ,chyba nie ASO coś za tanio?

Q-Serwis - sieć partnerska InterCarsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukass

Wymienili tę uszczelkę zasadnie ,ponieważ w tym silniku przy rozrządzie zdejmuje się pokrywę zaworów w celu blokady wałka rorządu ,a złożenie z powrotem na starą uszczeljkę byłoby głupotą i wbrew "sztuce" ,szkoda że Ci tego nie wyjaśnili w ten sposób ,albo się nie zrozumieliście. :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukass, nic nie tlumaczyli tylko oznamili....bylem tylko ciekaw czy fizycznie jest to mozliwe zeby przy rozrzadzie mogli miec dostep do tej uszczelki, teraz juz wiem ze postapili wlasciwie....kiedy w uno chciano mnie na takie koszty naciagnac... ale to juz inny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Pomyliłem z AGR-em, Sorrki :)

 

121130.png

 

 

 

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedrona, hej, zlecalem wszystkie oprocz tej nieszczesnej uczelki, ktora rzekomo nadawala sie do wymiany( starej mi nie pokazano) dziwne ze w ogole nic oleju nie bral a w garazu na ziemi tez nie ma zadnych sladow po oleju.

 

Lepiej, ze sami wymienili nizj ak bys musial za miesiac przyjezdzac do serwisu bo uszczelka "pojszła".

zgodnie z tą zasadą powinni Ci "całe" auto wymienić, bo coś się może za pół roku popsuć.

 

A pompa wody ??

 

w tym silniku pompa wody nie jest "na rozrządzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z ta pompa wody? jest na pasku czy nie w silniku AHU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawo1972

W AHU pompa wody nie jest na rozrządzie :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
biedrona, hej, zlecalem wszystkie oprocz tej nieszczesnej uczelki, ktora rzekomo nadawala sie do wymiany( starej mi nie pokazano) dziwne ze w ogole nic oleju nie bral a w garazu na ziemi tez nie ma zadnych sladow po oleju.

 

Lepiej, ze sami wymienili nizj ak bys musial za miesiac przyjezdzac do serwisu bo uszczelka "pojszła".

zgodnie z tą zasadą powinni Ci "całe" auto wymienić, bo coś się może za pół roku popsuć.

 

A pompa wody ??

 

w tym silniku pompa wody nie jest "na rozrządzie"

masz jakiś problem z moją osobą kuczlaw?

Nie rozumiem o co Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jakiś problem z moją osobą kuczlaw

Napisałeś że nie jest na rozrządzie i dlatego zacytowałem całość. Po Twoim poście hha napisał że jest na rozrządzie i to mnie zdziwiło. Ale teraz juz widzę że hha wyedytował posta i się poprawił. Ty miałeś rację

 

 

Nie stresuj się tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
masz jakiś problem z moją osobą kuczlaw

Napisałeś że nie jest na rozrządzie i dlatego zacytowałem całość. Po Twoim poście hha napisał że jest na rozrządzie i to mnie zdziwiło. Ale teraz juz widzę że hha wyedytował posta i się poprawił. Ty miałeś rację

 

 

Nie stresuj się tak ;)

Oki:)

Jakoś tak w trakcie imprezki przyczaiłem włączonego kompa i nie mogłem się powstrzymać przed wejściem na forum:), a że moja percepcja troszkę szwankowała...efekt widać:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności