Skocz do zawartości
rafal0584

Adaptery na żarniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem auto z zamonowaną przetwornica i zarnikami d2s...tyle ze same zarniki są zamonowane w reflektorze badziewsko na orginalnym mocowaniu dzieki czemu jeden mi padl a koszt takiego zarnikia jest niebanalnie zaje.... wiem ze sa adaptery na mocowanie zarnika na orginalnym gniezdzie reflektora ale nie wiem ktory dokladnie mam kupic...prosze o pomoc kogos kompetentnego w tej dziedzinie (najlepiej link do zakupu) i zgory wielkie dzieki ;) Passat 2003r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że szukasz zamienników żarówek H7 lecz pewien nie jestem jakie są w 3BG 03' OTO LINK

Tam masz również zamienniki H1

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co podales to tania chinszczyzna...normalny zarnik d2s kosztuje ok 180zl (osram) ....tylko ze potrzebuje adapteru na oryginalne mocowanie w reflektorze ...nawet nie wiem jakie orginalnie montowano...chyba h7...czyli potrzebuje przejscia z h7 na zarnik d2s - moje byly zamontowane w ten sposob ze zagieto blaszki dociskając je...straszna lipa bo sie trzesą ....i dlatego musze zastosowac adaptery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko to jest chińszczyzna! Nie wiem po co wydawać 150zl więcej na żarówkę która i tak świeci tak samo. Proszę bardzo adaptery LINK

Jak masz lampę na h7 to zastosuj żarówkę h7

Na przyszłość radzę szukać bo nie całe życie ci będą wszystko podkładali pod nos na gotowca.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie takie adaptery bo w passacie 2003r nie ma takiego mocowania tylko jest takie z dwoma haczykami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie takie adaptery bo w passacie 2003r nie ma takiego mocowania tylko jest takie z dwoma haczykami....

 

bo prawdopodobnie kupiłeś auto z dokładanymi xenonami w standardowe lampy i dlatego potrzebne Ci te przejściówki a wtedy najlepiej kupić żarniki pod gniazdo h7 i do tego takie mocowania jak te pierwsze z lewej od góry w fotce z aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zakupilem auto z zamonowaną przetwornica i zarnikami d2s...tyle ze same zarniki są zamonowane w reflektorze badziewsko na orginalnym mocowaniu dzieki czemu jeden mi padl a koszt takiego zarnikia jest niebanalnie zaje.... wiem ze sa adaptery na mocowanie zarnika na orginalnym gniezdzie reflektora ale nie wiem ktory dokladnie mam kupic...prosze o pomoc kogos kompetentnego w tej dziedzinie (najlepiej link do zakupu) i zgory wielkie dzieki Passat 2003r
dajesz oryginalne mocowania, przecinasz kable, którą idą od palnika do końcówki, wkładasz mocowanie, lutujesz kable i masz wszystko zamontowane jak w serii i przy okazji te 59zł w kieszeni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to mocowanie juz zalatwione a teraz jakie zarniki mam zakupic wszystko pasowalo??? czy jest jakas roznica bo one wygladaja chyba wszystkie tak samo (d2s)...te beda pasowaly do tego mocowania- http://moto.allegro.pl/item420618047_zarowki_osram_xenarc_d2s_35w_66040_orginalne.html

Edytowane przez rafal0584

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności