Skocz do zawartości
Walter

Padł moduł komfortu przy pożyczaniu prądu?? Możliwe? Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, rozładwał mi się całkiem akumulator na zero, kumpel przez kable pożyczył mi prąd - odpaliłem Pasia bez problemu, ale po tej operacji PRZESTAŁ DZIAŁAĆ PILOT W KLUCZYKU - SCYZORYKU :( Myśle pewnie się rozkodował, próbowałem zakodować mechancznie tak jak pisaliście w postach , nie udało się no i pojechałem do kumpla na VAG-a procuje on w Seacie W Bielsku jako elektryk i NIE POWIODŁO SIĘ, próbowaliśmy kilka kluczyków zakodować i nic więc wina kluczyka to nie jest. Stwierdził że mógł się uszkodzić moduł komfortu????? VAG po zakodowaniu nie widział kluczyka przy otwieraniu, na VAGU wyszegł błąd kluczyka czy jakoś tak. tak czy inaczej próba zakodowania się nie powiodła.

 

Czy jest możliwe że przy pożyczaniu prądu uszkodził się moduł komfortu?? Wcześniej aku się rozładował i po naładowaniu wszystko ok a teraz niestety nic :(

 

Proszę Was o pomoc bo moduł to szarpnie po kieszeni a wczesniej wszystko było ok. Macie jakąś sugestię?? Mógł się spalić jak podłączyłem prąd z innego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z ASO chcieli 160 zł za podpięcia pod VAG-a i zakodowanie kluczyka (nie imo bo z nim wszystko ok auto pali) tylko za to żeby pilot w scyzoryku działał, ale powiedzieli mi że jak próba się nie powiedzie to i tak skasują mnie 160 zeta złodziejstwo w ASO w biały dzień!!! A wiem że przez VAGA już próbowałem zakodować i lipa.

 

Może ktoś ma jakąś koncepcję???

Edytowane przez Walter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem z ASO chcieli 160 zł za podpięcia pod VAG-a i zakodowanie kluczyka (nie imo bo z nim wszystko ok auto pali) tylko za to żeby polot w scyzoryku działał, ale powiedzieli mi że jak próba się nie powiedzie to i tak skasują mnie 160 zeta zodziejstwo w ASO w biały dzień!!! A wiem że przez VAGA już próbowałem zakodować i lipa.

 

Może ktoś ma jakąś koncepcję???

 

Jesli Chcesz to zrobie ci to za 40 zł razem z kodowaniem tyle ze dopiero w nastepnym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności