Skocz do zawartości
passat2.8v6

passat 2.7 biturbo!!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie skończony bo prace trwają wieczorami i nocami ;/

[ATTACH=CONFIG]81418[/ATTACH]

 

łoooo mamuniu co wyscie porobili z tą wiazka silnika i po co ? :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a to widzieli? Osoba, która zamieściła ten filmik to nasz forumowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś w komentarzach napisał, za dużo efektów dodane :) I to nie jest czasem poczciwe 2.8 4x4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktoś w komentarzach napisał, za dużo efektów dodane :) I to nie jest czasem poczciwe 2.8 4x4?

 

 

Chyba sie za duzo w need for speeda nagral :) zeby tak startowac to musial by miec z 600 ps :) To z filmiku robi 0-100 w 3,5-4 sekundy jak sie konczy drugi bieg przy 100... Prosze was bez bajek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chodzi przede wszystkim jak cztery cylindry - i teraz pytanie czy przez to przyśpieszenie filmu czy to faktycznie 4 gary..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmi jak japonia z v-teciem na zwiekszonej dawce paliwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łoooo mamuniu co wyscie porobili z tą wiazka silnika i po co ? :blink

 

Bo po 1 wiązka jest z angola i nie da rady jej upchać a po 2 trzeba ja jakoś połączyć z ta od passata co nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo po 1 wiązka jest z angola i nie da rady jej upchać a po 2 trzeba ja jakoś połączyć z ta od passata co nie :P

 

Nie ucz ojca :P Zle to robisz ale niech bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałem utworzyć nowy temat ale ten jest troszke podobny .Mianowicie Passat R42 swap 4.2 bi turbo (rs6 c5)

Zaczne od tego że Passata już miałem 1.9 i dzięki informacją z tego forum i koledze "Daron" passek mial 180km jezdziło to fajnie ale długo sie nie nacieszyłem :krzeslem kobieta sie zagapiła no i passek był duzo krotszy ...

Jestem młody i mam pstro w głowie to bardzo ważene tu ale cholernie uparty:kciuki

Jeszcze nie kupiłem nowego samochodu dlatego jestem tutaj :kumple ewentualny pacjent to Passat W8 z manualem 6G pod uwage jest brany tylko 3BG. 2.7 BI jezdziłem sporo w S4 B5 robi szał ale to nie V8 Bi

I tu sie zaczynaja moje pytania skoro upchali to do A4 B5 to do 3BG tez powinno wejść Chłopaki z DE maja RS6 c5 z Manualem i smiga to pięknie https://www.youtube.com/watch?v=YqOyzE_326U czy skrzynia z W8 wytrzyma leko dłubniete 4.2 BI? max 600 PS :chory

Czy jest ktoś w PL na tyle ogarniety kto pomoże te kabelki podłączyc? Worek $ to wiadomo... Alternatywa jest kupno S6 C5 4.2 NA (poliftowy AQN) ale jak wiadomo nie trzymaja mocy z tąd szalony pomysł PASSATA R42:przestraszony Silnik RS6 to okolo 10 do 15 $

+ passat + i + i + :) z tad moje pytanie czy upchanie tego jest wykonalne był by to pierwszy w Europie Passatm z tym silnikiem :)

Zapomniałem o Heblu w8 ma alu zwrotnice?

Edytowane przez TimeBandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś z forum udało się zrobić swapa na 2.7tt, ale jak widać w pl jeżdżą już jakieś passaty po takim swapie. Mój kolega posiadający takiego samego passata jak ja (2.8 syncro) właśnie zastanawia sie nad swapem z s4 b5.

https://www.olx.pl/oferta/passat-b5-2-7-biturbo-swap-s4-CID5-IDhxrNn.html#d26fdf05e5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno był na forum b5 w tym silniku ale został sprzedany.

Zajrzyj w temat kolegi Emyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności