Skocz do zawartości
Gość Blacha

Gluchy alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blacha

Witam wszystkich forumowiczow,duzo czytalem na temat tych alarmow fabrycznych ale nie moge nic znalesc.Wiec chodzi o to ze mialem zalana przegrode tam gdzie akumulator,serwo i moja nieszczesna syrena ktora zalalo i wtedy sie zaczelo alarm zwariowal tak jak u innych,wyczyscilem wszystko dokladnie a syrene odlonczylem i rozebralem okazala sie skorodowana i do niczego.Wiec zakupilem syrene na alegro taka sama podlonczylem i szok kierunkowskazy mrugaja a syrena milczy.Czy ktos moze wie co trzeba zrobic zeby sie odezwala dodaje ze chodzi o fabryczny alarm....wiem ze to g...no ale jak jest to niech wyje.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dochodzi do niej prąd, może bezpiecznik się przepalił przy zwarciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacha

A mozesz mi podpowiedziec ktory bezpicznik mam sprawdzic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzu

nie wiem napewno ale czy nie powinienes jej zakodowac pod modul komfortu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacha

Wlasnie tego niewiem czy po rozlaczeniu jej i po ponownym podlonczeniu cos sie nie rozkodowalo w module...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bezpiecznik odpowiadający za alarm powinien znajdować się poz kolumną kierownicy. Za tymi plastikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może się rozkodować alarm przy odłączeniu akumulatora,jesli tak to w jaki sposob moge go znowu wkodować? mam tylko kluczyk bez pilota

 

mam własnie takie akcje po odłaczeniu go na chwile od aku. że sie włącza jak otworze drzwi a wcale go nie uzbrajam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy. mam podobny problem, b6 2.0 tdi swiatla swieca gdy alarm sie zalancza ale syrena nie wyje, napiecie dochodzi bo sprawdzalem, ( + - + ), tylko nie wiem bo po wylaczeniu kluczykiem alarmu i po zalaczeniu alarmu caly czas napiecie jest? ostatnio odlaczylem syrene na tydzien potem ja podlaczylem i odziwo trzy razy dzialal a za czwartym juz nie zadzialala i nie dziala prosze o pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności