Skocz do zawartości
rob_89

Podwójny wydech do VW ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam J Mam pytanie jak założyć podwójny sportowy wydech do VW PASSAT B5 sedan 2000r ??? Chodzi mi dokładnie jak przeprowadzić go podspodem jeśli mam z tyłu zbiornik paliwa ?? Chce założyć z lewej i z prawej strony sportowe tłumiki . Mój silnik 1.9 TDI 116 KM. Proszę o pomoc J Z góry dziękuje J Pozdrawiam.

 

Chciałem żeby nabrał fajniejszego wygladu i żeby było go słychać jak się jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem żeby nabrał fajniejszego wygladu i żeby było go słychać jak się jedzie :)

 

jak byś miał benzyne to jeszcze jeszcze ale dźwięk diesla to nie będzie fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego,prowadzisz prostą rure pod zderzakiem i wyprowadzasz na drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawle, gdzie zdjęcia twojej przeróbki??? pokaż jak wyszło u ciebie :D ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jestem zabiegany i nie mam jak pstryknąć,bo musze poprawić jeszcze 1 stronę i wtedy fotki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wójek google odgrzsał mi kotleta :P - a paweł nie odpowiedział przez 2 lata :) ochhh zbiegany ten nasz forumowicz.

pawle pokaz mi ten swoj wydech bo ja swoj zmieniam i nie wiem czy robic rondo z prawej strony czu pójdzie cięcie blachy>>> jak to ci sie zawinęlo pod zderzakiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sedanie było takie coś, po wypadku udało mi się to wymontować i teraz idzie do mojego TDI :)

STA72853.jpg

STA72852.jpg

STA72547.jpg

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobs pisz do kaczy on ma podobnie jak pawelb6 (mi jego zdjęcia gdzieś wcięło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcyran1

Witam tez właśnie prubuje zrobic podwójny wydech do passata b5 1.8 nie mam własnej spawaki a nie chce dawac mechanikowi bo mi sie wogule nie opłaci musze poprzycinac rure mam juz z układu wydechowego Hondy Accord i tylko jechac na pospawanie, czy ktos mi moze powiedziec jaki rozstaw tych koncówek robic???? z tym ze mysle zeby załozyc dokładke zderzaka tylnego i nie puszczac tam nad zderzak tylko na prosto i dokładka zakryc ale to dopiero tylko pomysł pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie będę pisał nowego wątku tylko dopisze się tutaj.

Sprawa taka że ostatni tłumik w moim aucie już się sypie powoli i dzwoni strasznie.

patrzę na allegro i wynalazłem taki zestaw, lecz myślę tylko nad ostatnim.

Montował ktoś takiej firmy tłumik ?? Widział jak to wygląda na aucie??

http://allegro.pl/tlumik-tlumiki-vw-passat-b5-1-6-1-8-1-9-zestraw-i1978744947.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezli jeszcze aktualne, to wywalaj ten ostatni co sie przepala, wstawiaj ruré i po zabiegu ;)

ruznicy nie zauwazysz ;) (w portwelu ci zostanie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel24

: witam wszystkich serdecznie poszukuje podwójnego wudechu do passata b5 czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc????????????? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+UP:blady:blady:blady

w którym sklepie internetowym kupie taki podwójny wydech STA72853.jpg.html

prosze o pomoc:(

Edytowane przez witek9322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam może orjetuje się ktoś jaki tłumik Remusa (typ) wybrać ? nie chciał bym żeby puszka była widoczna z pod zderzaka tylko dwururka tak by to ładnie wyglądało :) ??? passat b5 1.8t sedan 99r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności