Skocz do zawartości
Gość szynwelski

Pytanie do spec ekipy skrzynia automat benyzna diesel wymiana 5h519

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szynwelski

Witam,

 

mam problem ze skrzynia biegow czeka juz w naprawie drugi tydzien i mechanik anwet jej nie otworzył zastanawiam sie powaznie zeby wziasc od niego ta skrzynie model 5HP19 i kupić drugą.

silnik mam AVF 130koni diesel tiptronic czym mam sie kierowac przy wyborze skrzyni? moze pasować od benzyny automatu? to samo oznaczenie i wyglad czy brać oznaczenie trzy literowe. skrzynia od benzynki jest o 1000zł tańsza:confused:

moze ktoś juz przerabiał ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje znaleźć dobrego fachowca od automatów a nie jakiegoś tam mechanika "józka" i zrobić swoją skrzynię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

mam problem ze skrzynia biegow czeka juz w naprawie drugi tydzien i mechanik anwet jej nie otworzył zastanawiam sie powaznie zeby wziasc od niego ta skrzynie model 5HP19 i kupić drugą.

silnik mam AVF 130koni diesel tiptronic czym mam sie kierowac przy wyborze skrzyni? moze pasować od benzyny automatu? to samo oznaczenie i wyglad czy brać oznaczenie trzy literowe. skrzynia od benzynki jest o 1000zł tańsza:confused:

moze ktoś juz przerabiał ten temat

Tak jak pisze kot_ik, dobry mechanik rozbiera skrzynię w jeden dzień i w jeden dzień składa (jak ma wszystkie części) a dwa tygodnie ? :eek: Zabieraj od niego tę skrzynię i jedź do normalnego warsztatu zajmującego się automatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jojcze

racja racj nie zastanawiaj sie tylko zabieraj to ze trzyma ja 2 tyg swiadczy tylko o jednym BRAK WIEDZY i strach przed jej rozebraniem tak jak napisal jacek cala sprawa nie twa dluzej niz dwa dni Wiem z wlasnego doswiadzczenia jesli chodzi o tiptronic daj to komus kto naprwde sie na tym zna widzisz Ja sie nie sluchalem innych i dalem skrzynie do tak zwanego pana juzka efekt juzek skasowal mnie 2000 zl a dwa miesiace pozniej padla cala skrzynia w polsce nie jestm wiec pana juzka nie odwiedze....wiec teraz jestem bez auta i musze szukac nastepnej skrzyni. Starej nie chce regenerowac bo wyjdzie mnie to wiecej niz cena samochodu....dlatego nie zastanawiaj sie nad zabraniem skrzyni mam tez pytanko odnosnie tiptronica kod mojej skrzyni to ERY czy moge wstawic skrzynie z innym kodem??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze skrzynia automat i po decyzji mechanikow lepiej bedzie kupic inna skrzynie niz pakowac w ta kase bo zbyt drogi interes !! szcuja ok 5000 tys za naprawe ja mam te auto ok 4 miesiecy i nic sie nie działo teraz okazuje sie ze olej w skrzyni jest metaliczny z opiłkami metalu czy jest sens ja naprawiac !! jezeli nie to gdzie szukac innej skrzyni i czym sie kierowac przy kupnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thomcio85, jest w Myślenicach mechanik który naprawia automaty. padła mi skrzynia, nie miałem biegów do przodu i za lawetę i remont kapitalny wziął ode mnie 2700zł. teraz skrzynia chodzi jak nowa. Jeżeli chcesz do niego numer pisz na GG 10209983.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności