Skocz do zawartości
Gość Wire_Guy

Siatka bagażnika mocowana do sufitu - Variant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wire_Guy

Przeczytałem w instrukcji, że w Variancie mocuje się siatkę oddzielającą bagażnik od pasażerów. Na dole mocuje się ją za siedzeniami a na górze do sufitu. Niestety u mnie nie ma punktów mocowania na suficie. Taka siatka to przydatna rzecz. bagaznik jest pojemny dopiero wtedy, gdy mozna załadować go pod dach. Jednak bez siatki jest to ryzykowne. Czy ktoś rozwiązał problem braku mocowania? Można to jakoś domontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Sawicki

Jak masz siatke to juz polowa problemu,jak sie nie myle w tym roczniku jest ona zintegrowana z roleta zaslaniajaca przedzial bagazowy. A punktow mocowania nalezy szukac w podsufitce w lini pionowej za tylnymi siedzeniami. Sa one wyczowalne pod palcami. Te punkty sa TLOCZONE w kazdej karoserii. trzeba kupic uchwyty, wyciac dziurki w suficie i przykrecic w/w

uchwyty. Powodzenia :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołaczam się do tematu

 

ja mam sedana,i tam chyba też powinna być taka siatka trzymająca przedmioty przy podłodze, a u mnie jej nie ma, miejsce na nią w bagażniku jest, mocowania są, ale pasek przyjechał bez niej z niemcowni :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

siatka jest do kombi tylko :), mocowana do tylniego siedzenia pod roletą bagażnika i wpinana przy podsufitce , fajna żecz , niestety u mnie niema punktów do wpięcia przy podsufitce , ani zatrzasków na tyle foteli do zamocowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

adams , jest siatka trzymajaca przedmioty przy podłodze w każdym pasku mocowana do czterech uchwytów w bagażniku i można ją dokupić od 29 zł do 49 zł , a ta w kombi to siatka grodziowa montowana w pionie :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dz DOBI1205 zaraz się porozglądam na allegro...

 

(patrz DOBI1205 tego samego dnia się zarejestrowaliśmy na forum :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

rozglądaj się dobże większość to koguciki , ja szukam też i narazie to kicha same badziewia , a co do rejstracji to fakt ! :) i autka podobnie napędzane i wiek ten sam 03,2000r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi pokazać piernik gdzie jest to zdjęcie?? :)

 

/EDIT

wejdź na http://imageshack.us i tam zamieść swoje zdjęcie...później skopiuj link thumbnails(1) i wklej w post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze Pasek z 2000r nie ma kratki :614: Moj ma :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyjcie opcji szukaj ,bo było o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBI1205

no super przedstawione teraz to widać już jak należy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności