Skocz do zawartości
Gość Marcin_ko7

Zwiekszenie mocy tdi 116hp AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin_ko7

Witam

Chciałbym sie poradzic jak zwiekszyc moc silnika. Do ilu mozna podkrecic ten silnik bez wymiany turbiny itp. Chciałbym zwikszyc do 150KM czy to nie za duzo ? Gdzie mozna to zrobic w okolicach Wrocławia lub we Wrocławiu? Ile to bedzie mnie kosztowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

no kur... tego nie zniose, zeby czlowiekowi polecac taki chlam i totolotek. :mad:

 

 

ajmy robi sie na ok. 140 bez problemu, ale niech to zrobi fachowiec, a nie jakis madafaka z allegro, co to wiecej fur wykonczyl niz udalo mu sie zrobic.

jedz do dynosoftu: grobla kozanowska 28, tel. 513-399-363

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ... dokładnie... jak chcesz jeszcze pojeździć dłużej autkiem to allegro omijaj szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie opinie na temat tej firmy,ja osobiście jej nie znam ale mozna napisac do podzczególny klientów i zorientować się lub samemu podjechać do firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy mówią - Dynosoft. Będziesz miał profi robotę zrobioną.

Nie szukaj "kota w worku" bo może się okazać nieprzyjemne dla jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie opinie na temat tej firmy,ja osobiście jej nie znam ale mozna napisac do podzczególny klientów i zorientować się lub samemu podjechać do firmy

 

Chyba nie wiesz co piszesz kolega. Na kazdym znanym mi forum TDI jest jeden topic o tjunerze AUTOSEBA i problemach zwiazanych z grzebaniem przez tego typa w aucie. A w sumie to jest ich dwoch...bo jeden lutuje a drugi chipsy zasysa czy jakos tak.

Na allegro mozesz tez kupic "orginalne" perfumy czy ciuchy za 30% ceny...i tez pelno zadowolonych klientow. Powiem tak : jak ktos sie nie zna to z gowna w papierku bedzie szczesliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odświeżam, ale mam pytanie. Jaka jest bezpieczna granica podniesienia mocy w ajm bez większych modyfikacji i z bezpieczeństwem dla silnika oraz jak to się ma do spalania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam DARONA z naszego forum.

Może z Wrocka nie będzie to blisko ale ja też nie miałem . Ogólnie z całego kraju ludzie przyjeżdżają do niego. WARTO.

A i cena też SUPER.

Profeska pod każdym względem. Wiedza jaką posiada przygniotła mnie trochę.

Mapy robione przy tobie na podstawie zgranej z twojego sterownika.Hamuje przed i po.

Wcześniej oczywiście pełna diagnostyka.

U mnie wyszło : 147 Hp przy 3900 obr. i 343 Nm przy 2500 obr.

A seria wyszła słabo bo: 104 Hp i 245 Nm.

Żadnych zmian w osprzęcie. Chyba że EGR- off A to i też jego robota.

Na razie machnołem 10 tysia i nic złego się nie dzieje.

A efekt......... :)

Zyskał 3sec. Vmax 205 i dygałem (odpuściłem)

 

Robi każdy motor ON i benz+gaz

nie tylko paszczury.

Edytowane przez yaro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności