Skocz do zawartości
Gość Passacik147

Ramka od klimy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passacik147

Witam Serdecznie.Potrzebuję nabyć oto ramkę do klimy ktora umieszcze na ponizszej grafice:

 

9ht4s4.jpg (na niebiesko zaznaczyłem wlaśnie tą ramkę),bo chcem właśnie zrobić ze na samej gorze bedzie radio posrodku otwarzacz mp3,a na samym dole klima tak jak na tym zdjeciu,i wlasnie potszebna mi ta ramka ale nigdzie jej niemoge znaleść,proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj po słowach "konsola środkowa", "konsola 2DIN". Kiedyś na allegro widziałem kilka, aktualnie nie udało mi się znaleźć. Trzeba pewnie będzie poczekać.

 

Tylko uważaj na konsole z anglików - podstawka na napoje będzie się wysuwała w drugą stronę - chyba że Ci to nie przeszkadza, bo pasuje tam i tak tylko mała coca-cola z McDonald i nic poza tym ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passacik147

Nie to nie ta to musi byc ta co na niebiesko zaznaczyłem na zdjeciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiuj ten link i wklej do przeglądarki, bo coś się skopało jak wklejałem, po kliknięciu otwiera inną aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tego elementu : Blenda nr kat 3B0 858 069 AS , do tego trzeba jeszcze podać kolor oraz rodzaj wykończenia.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passacik147

Kurde niemoge tego nigdzie znalesc co zaznaczylem na niebiesko na zdjeciu,a mi to jest bardzo,ale to bardzo potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważaj na konsole z anglików - podstawka na napoje będzie się wysuwała w drugą stronę - chyba że Ci to nie przeszkadza, bo pasuje tam i tak tylko mała coca-cola z McDonald i nic poza tym

 

co fakt to fakt nawet na allegro jest taki uchwyt na napoje od anglika i nawet sprzedawca nie napisał tego faktu (ktoś się może naciąć kupując ją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passacik147

Dzieki wszystkim za pomoc,szczegolnie tobie artuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passacik147

Tylko szkoda ze ramki pod nawigacje:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda ze ramki pod nawigacje

 

przecież pokazałeś na focie właśnie ramkę pod nawigację, to co teraz nie tak? Jest jeszcze drugi rodzaj, 1 din. Ale myślę, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tego na allegro, jak już koledzy pokazali w jaki sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega na pewno widział to? ->http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=9

 

Wygląda na to że nie wszystko będzie Ci pasować bez problemu, ale przy odrobinie chęci wszystko się da. Może po prostu musisz wprowadzić modyfikację do swojego planu? Masz już sprzęt który chcesz zamontować? Bo może nie tędy droga - jedna dobra jednostka (radio, mp3) która będzie pasowała kolorystyką oraz podświetlaniem do reszty elementów wyposażenia zamiast rozbebeszania połowy samochodu?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda ze ramki pod nawigacje:(.

 

kolego same ramki w carbonie pod klimatronic można dostać na allegro ale uważaj bo są 2 rodzaje tych ramek tzn. ta do wersji ramki na radio 2 din (wtedy klimatronic jest na samym dole jak na zdjęciu załączonym przez Ciebie) a druga wersja to kiedy ramka na radio jest typu 1 din (radio u góry, panel klimartonika po środku - wtedy dolna krawędź ramki klimatronika jest szersza) a na samym dole jest kieszonka

 

przyjrzyj się fotce ramek z TEJ aukcji i zobacz, że ramka klimatronika w drewnie różni się od pozostałych dwóch ramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passacik147

Nom jest inna,dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Otzi

W 3BG nie ma uchwytu na kubek, więc śmiało możesz brać.

 

Pzdr Otzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności