Skocz do zawartości
Gość Pakus

Załozenie Szyberdachu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pakus

Witam. Mam takie pytanie. Mam passata B5 1.6 rocznik 97 sedan i chciałbym załozyc do niego szyberdach(elektryczny) Szukałem wszedzie po necie ale nie znalazłem konkretnego serwisu i jego adresu z konkretna cena itp. Dlatego chciałbym sie was zapytac. Gdzie taki szyberdach moglbym załozyc i jaka cena byłaby mniej wiecej. Moze macie jakies linki do stron serwisuów które zakłądaj szyberdachy?? Najlepiej w obrebach województwa śląskiego. Najblizej Dąbrowy Górniczej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakus ; Chcesz zamontować taki , jaki był montowany fabrycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakus ; Taki szyberdach to tylko w fabryce montowali ,szyba "chowa"się cała pomiędzy podsufitkę a dach.A na koniec to trzeba będzie moduł komfortu wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakus

No rozumiem. Jestem nie tego w tych sprawach, wiec fabrycznego nie da rady załozyc tak? W takim razie jakbym chciał załozyc zwykły elektryczny szyberdach, Gdzie by sie szyba "chowała"?? i włąsnie gdzie taki dach mogłbym załozyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem. Jestem nie tego w tych sprawach, wiec fabrycznego nie da rady załozyc tak? W takim razie jakbym chciał załozyc zwykły elektryczny szyberdach, Gdzie by sie szyba "chowała"?? i włąsnie gdzie taki dach mogłbym załozyc?

 

Pakus ; Poczytaj ,Webasto to producent m.in szyberdachów, ale tanio nie będzie.

 

http://www.open-air-feeling.com/index_pl.php

 

http://www.admoto.pl/pub/art.asp?g=gs&n=798&f=gh_1561.xml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakus

Ok dzieki wielkie, poczytałem troche o tych szyberdachach i mniej wiecej juz wiem co i jak i za ile. Aha i tytuł zmieniony:) Pozdrawiam i dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim passku mam niefabryczny szyberdach nie chowa się między dach a podsufitkę tylko wysówa się ku zewnątrz tak mniej więcej po kątem 25 stopni.Samochód był sprowadzany z holandi tam ktoś musiał sobie go montować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego

fabryczny szyber bedzie ciezko zalozyc nawet jak bys mial czesci ,niewiem czy bys nie mosial wymieniac dachu bo ma inne wciecia niz nieorginalny no i cale mocowanie do dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności