Skocz do zawartości
Gość zbyniekkk

Elektromagnetyczny zawór paliwa + zawór zwrotny bierny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyniekkk

Czesć, planuje założyc do 1,9 TDI na pompowtryskach Elektromagnetyczny zawór paliwa razem z zaworem zwrotnym. Może ktos ma doswiadczenie w tym temacie Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem zamiar podobny do twojego, po konsultacji z pompiarzami dałem sobie spokój.wszyscy wypowiadali się negatywnie jeśli chodzi o pompowtryski.zadziałaj w elektronice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawór zwrotny wpada w dziwny rezonans i buczy w kabinie, może twoj bedzie lepszy. co do samego elektrozaworu odcinać odcina i troche potrwa zanim sie wypali resztka ropy z samego filtra (czas na wjechanie na lawete? :) ) ale... konczy sie drgwakami silnika tak w przypadku braku paliwa i niby ok, kazdemu może sie trafić tylko że w przewodzie robi sie duże podciśnienie, bo silnik ciągnie a elektrozawór trzyma. w przypadku normalnego skończenia sie paliwka ciągnie powietrze a tu nie ma co ciągnąc i nie wiem czy to nie może mieć negatywnego wpływu. Tylko czy lepiej coś naprawić czy szukać nowego auta ? sam sobie musisz odpowiedzieć :)

pozatym nie bedziesz jezdzil ciągle tak zeby sprawdzać działanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki zawór w mercedesie W123(beczka). Włączany ukrytym przełącznikiem, owszem, na lawetę nieskuteczny, ale na złodzieja, który chce nim odjechać był ok. Po przejechaniu 200 - 300m (filtr był mniejszy, a pompa zasilająca podaje paliwo z nadmiarem) samochód stawał i nawet gdy było wiadomo dlaczego, trochę trwało nim go odpowietrzyłem, a ktoś kto nim by chciał odjechać, pewnie by go porzucił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosze o podpowiedz jak najlepiej wykonac odciecie paliwa w TDI? Co znaczy elektrycznie? Mozna odlaczyc zasilanie pompy wtryskowej np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności