Skocz do zawartości
Gość camel

cos buczy z nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość camel

Witam.

 

Mam problem z moim Paskiem b5 tdi 110 km

Chodzi o to ze przy przyspieszaniu cos mi buczy lub brzeczy i odglos ten wychodzi ze srodkowego nawiewu.Myslalem ze jest to od klimy ale nawet jak jest wylaczona to tez to cos buczy przy przyspieszaniu.Na biegu jalowym nic nie slychac tylko jak przyspieszam cos tam mi brzeczy.

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, chciałem wyciągnąc kratkę (dowiedziałem się że można ją łatwo uszkodzić przy wyciąganiu). Gdy uderzałem ręką w kratkę i jej okolicach słyszałem to uciązliwe drżenie ale wydaje mi się że żródło hałasu się przemieściło i teraz nie wiem czy wymontowanie kratki coś zmieni.

 

@Camel - udało Ci się zdiagnozowac problem?

 

Może ktoś zna problem i rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony panela klimatronika jest mały wentylatorek.Może coś tam wpadło i przez to takie brzęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o czym mówicie, u mnie owo drżenie i stukanie pojawia się tylko jak ustawie nawiew na szybę przednią. Im mocniejszy tym mocniej coś tam klekocze i stuka. Co dziwne przy żadnym innym nawiewie nie ma problemu. Myślałem, że może jest jakiś osobny wentylator dla nawiewu na szybę i on tak lata, ale jednak nie. Musi to być w takim razie klapa która otwiera nawiew na szybę. Tylko ni cholery nie wiem jak się do niej dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nie jest to zależne od nawiewu.Coś tam jest luźne albo wpadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności